AC/DC оштрафували на 2500 євро

AC/DC оштрафували на 2500 євро

AC/DC оштрафували на 2500 євро / Фото: Архів

Гурт AC/DC забув сплатити транспортний податок, тому учасників колективу зупинили на кордоні, де музиканти розрахувались з боргами.

 Графік у австралійських музикантів AC/DC, мабуть, настільки щільний, що вони під час чергового переїзду просто забули сплатити транспортний податок.

Відігравши в Бухаресті свою концертну програму, колектив вирушив до Італії. Їхній шлях пролягав через Румунію. Але на кордоні вантажівки з концертним обладнанням зупинили. За законом, AC/DC повинні були заплатити штраф національній компанії, яка відповідає за стан доріг: по 50 євро за кожну вантажівку (а їх було цілих 50 штук). Сума в підсумку вийшла кругленька - 2500 євро.

Учасники групи погодилися з претензіями компанії і швидко продовжили шлях - на порядку денному вже стояв черговий концерт. Тим не менше, менеджери австралійців в боргу перед румунськими правоохоронцями не залишилися. На них була подана скарга за те, що при оформленні штрафу вони забули виписати музикантам квитанцію.

Початок гастрольного туру AC/DC приурочили до виходу свого нового альбому "Black Ice". Стартував тур восени 2008 року, і триватиме він до кінця червня 2010 року.

Читайте також:

Норвезькі фани AC/DC влаштували погром

 AC/DC продали мільйон копій нового альбому

Про вокаліста AC/DC знімуть фільм

Повʼязані теми:

Наступна публікація