Учені довели: розлучення робить чоловіків щасливими

Розлучені чоловіки краще за собою стежать, аніж жінки.

Розлучення позитивно впливає на молодих людей: вони починають краще виглядати і підвищують показники стану свого здоров'я.

Дані були отримані в результаті дослідження, проведеного фахівцями Каролингского інституту, розташованого в Стокгольмі.

Експеримент тривав протягом восьми років, у ньому взяли понад 9 тисяч чоловіків та жінок різних вікових категорій. При цьому всім з них незадовго до початку роботи довелося пережити розлучення.

Група дослідників встановила, що представники різних статей по-різному реагують на розставання з партнером.

З'ясувалося, що закінчення шлюбу позитивно впливає на молодих людей, які, провівши якийсь час на самоті, не тільки краще виглядають, а й підвищують показники стану свого здоров'я.

На думку вчених, це пов'язано з тим, що у розлучених чоловіків з'являється більше вільного часу, який вони витрачають на догляд за власним тілом. Це, у свою чергу, дозволяє їм якомога швидше знайти нову подругу. Для одружених молодих людей це, навпаки, не актуально, оскільки у них вже є партнерка.

Експеримент показав, що кількість самотніх чоловіків регулярно відвідують спортивні заняття у фітнес-клубах, збільшується, тоді як у середовищі представниць прекрасної статі панує протилежна тенденція. Розлучені жінки, навпаки, стежать за собою менше.

На думку вчених, це може бути пов'язано з тим, що жінки менш охоче йдуть на повторний шлюб, і для того, щоб таке бажання виникло, їм потрібно набагато більше часу, ніж чоловікам.

Читайте також:

Секрет щасливого шлюбу: 15 факторів, які ведуть до розлучення

Жінка подала на розлучення за те, що чоловік назвав її "Гуантанамо"

Математик вивів формулу розлучення

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: