Учені довели: розлучення робить чоловіків щасливими

Учені довели: розлучення робить чоловіків щасливими

Ілюстрація / Фото: liveinternet.ru

Розлучені чоловіки краще за собою стежать, аніж жінки.

Розлучення позитивно впливає на молодих людей: вони починають краще виглядати і підвищують показники стану свого здоров'я.

Дані були отримані в результаті дослідження, проведеного фахівцями Каролингского інституту, розташованого в Стокгольмі.

Експеримент тривав протягом восьми років, у ньому взяли понад 9 тисяч чоловіків та жінок різних вікових категорій. При цьому всім з них незадовго до початку роботи довелося пережити розлучення.

Група дослідників встановила, що представники різних статей по-різному реагують на розставання з партнером.

З'ясувалося, що закінчення шлюбу позитивно впливає на молодих людей, які, провівши якийсь час на самоті, не тільки краще виглядають, а й підвищують показники стану свого здоров'я.

На думку вчених, це пов'язано з тим, що у розлучених чоловіків з'являється більше вільного часу, який вони витрачають на догляд за власним тілом. Це, у свою чергу, дозволяє їм якомога швидше знайти нову подругу. Для одружених молодих людей це, навпаки, не актуально, оскільки у них вже є партнерка.

Експеримент показав, що кількість самотніх чоловіків регулярно відвідують спортивні заняття у фітнес-клубах, збільшується, тоді як у середовищі представниць прекрасної статі панує протилежна тенденція. Розлучені жінки, навпаки, стежать за собою менше.

На думку вчених, це може бути пов'язано з тим, що жінки менш охоче йдуть на повторний шлюб, і для того, щоб таке бажання виникло, їм потрібно набагато більше часу, ніж чоловікам.

Читайте також:

Секрет щасливого шлюбу: 15 факторів, які ведуть до розлучення

Жінка подала на розлучення за те, що чоловік назвав її "Гуантанамо"

Математик вивів формулу розлучення

Повʼязані теми:

Наступна публікація