В Австралії випустили листівки з матюками-поздоровленнями

Різдвяні листівки і обгортковий папір, оформлені з використанням ненормативної лексики, почали продавати в Австралії.

В Австралії в мережі магазинів Cotton On у продажу з'явилися різдвяні листівки і обгортковий папір, оформлені з використанням ненормативної лексики. Випуск і реалізацію цих святкових товарів засудили місцеві релігійні діячі, які заявили, що своїм існуванням листівки та папір підривають дух Різдва.

Написи на вітальних картках і папері свідчать: "Merry Fucking Christmas" (що приблизно можна перекласти як "Вітаю з довбаний Різдвом") і "Happy Christmas DIckhead" (вільний переклад - "З Різдвом, тупиця"). Вартість однієї такої листівки становить п'ять австралійських доларів (трохи менше п'яти доларів США).

Експерт з маркетингу Пол Харрісон зазначив, що виступає проти продажу таких листівок, однак підкреслив привабливість подібних товарів для деяких категорій покупців. "Особисто мені вони здаються образливими, але багато людей вважають такі листівки кумедними", - зазначив він.

У мережі магазинів у свою чергу зазначили, що не бачать нічого поганого в продажу листівок з матюками поздоровленнями. "У всіх різне почуття гумору. Ці листівки не пропагують насильство або ворожість. До того ж, вони більше орієнтовані на молодих покупців. А тим, кому листівки здалися образливими, можу порадити не купувати їх", - зазначила представниця магазинів.

Читайте також:

Американці встановили головні причини сварок на Різдво

Різдвяну ялинку Лондона запалили поцілунками

У Швеції відкрилася вакансія головного Санта Клауса країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: