Цієї неділі виступатимуть Наталка Гордієнко та Тоня Матвієнко

Дата публікації
Перегляди
2034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Цієї неділі виступатимуть Наталка Гордієнко та Тоня Матвієнко

Найемоційніший етап шоу "Голос країни", вокальні бої "Один на один", вже добігає кінця і цієї неділі перед зірковими тренерами знову постане не легка задача.

За правилами проекту, після "Сліпих прослуховувань", зіркові тренери ділять вокалістів своєї команди на пари, кожна з яких на музичному рингу спільно виконує композицію і після виступу тренер визначає лише одного переможця з пари, який і продовжує участь у шоу.

Цієї неділі зіркові тренери Руслана Лижичко, Діана Арбєніна, Олександр Пономарьов та Стас П'єха відправлять на ринг найяскравіших представників своїх команд.

З ким у дует потрапить дочка народної артистки України Тоня Матвієнко? Чи продовжить участь у шоу співачка, яка на "Сліпих прослуховуваннях" виконанням пісні "Желтые ботинки" змусила усіх зіркових тренерів змагатися за її голос, Наталка Гордієнко?

Нагадаємо, головний приз шоу "Голос країни" - унікальний шанс для вокаліста вийти на світовий рівень та розпочати професійну музичну кар'єру - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу Universal Music Group.

Читайте також:

"Голос країни" на 1+1 – стабільний лідер недільного прайму

Онлайн-конференція: постав питання учаснику шоу "Голос країни" Євгену Василенко

Закінчився передостанній сліпий відбір шоу "Голос країни"

Дата публікації
Перегляди
2034
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація