У справі про смерть Емі Вайнхаус з’явився підозрюваний

У справі про смерть Емі Вайнхаус з’явився підозрюваний

Емі Вайнхаус / Фото: Getty Images/Fotobank

На думку Скотланд Ярду, близький друг співачки дав їй смертельну дозу кокаїну під час спільного прийому наркотиків.

У поліції Великобританії, яка розслідує обставини смерті Емі Вайнхаус,  з'явився підозрюваний - близький друг співачки, ім'я якого не розголошується. На думку Скотланд Ярду, саме він дав зірці смертельну дозу кокаїну під час спільного прийому наркотиків.

При цьому поліцейські не уточнюють, чи свідомо він це зробив чи ні.

Варто зазначити, що поліція спочатку кваліфікувала її смерть як "незрозумілу", але офіційною версією залишається передозування наркотиків.

Як відомо, Емі Вайнхаус була знайдена мертвою напередодні близько 16:00 за британським літнім часом в своїй квартирі в будинку на площі Кемден-сквер на півночі Лондона.

У тому, що смерть співачки наступила в результаті передозування наркотиків, поряд зі ЗМІ, впевнені і деякі медики, які у різний час намагалися позбавити Вайнхаус від згубної пристрасті до наркотиків.

Тим часом, деякі ЗМІ, посилаючись на свої джерела в поліції, заявляють, що дівчина могла покінчити з собою, скориставшись таблетками. При цьому невідомо, чи була виявлена ​​передсмертна записка виконавиці.

Крім того, мешканці сусідніх будинків розповіли, що в ніч на 23 липня чули крики з будинку Емі Вайнхаус, що дає фанатам співачки привід для версії вбивства.

Представник лондонської поліції раніше застеріг від можливих спекуляцій на цю тему і закликав дочекатися офіційного висновку лікарів, яке буде оголошено сьогодні протягом дня.

Читайте також:

Пам'яті Емі Вайнхаус

Колеги Емі Вайнхаус: її смерть розбила серця

Британці назвали версії, чому Емі Вайнхаус поповнила "клуб 27"

Емі Вайнхаус знайдена мертвою

Повʼязані теми:

Наступна публікація