Мільярдер купив яхту, оздоблену метеоритами та кістьми тиранозавра

Дата публікації
Перегляди
7012
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мільярдер купив яхту, оздоблену метеоритами та кістьми тиранозавра

Найдорожча яхта в світі коштує 3,4 млрд євро / Фото: elitechoice

Найдорожча в світі яхта, проте не найбільша, обійшлася малайзійському бізнесмену в 3,4 млрд євро.

Малайзійський бізнесмен придбав найдорожчу яхту в світі, оздоблену золотом, платиною, метеоритами та кістьми тиранозавра, за 3,4 млрд євро.

З російським мільяардером Романом Абрамовичем дуже складно змагатися у створенні найбільшої яхти в світі - його останнє придбання, яхта Eclipse, має довжину 162,5 м. Але можна перевершити в створенні найдорожчої яхти, що, можливо, і хотів зробити володар яхти Baia 100 SUPREME, пише "Сегодня".

Eclipse коштує 500 млн євро, а яхта малайзійського бізнесмена - 3,4 млрд євро. 30-метрове судно має обробку з золота і платини (100 кг), якір - золотий і днище одягнене в тонкий шар золота. Стіни спальні оброблені метеоритами і вставками з кісток тиранозаврів.

Нагадаємо, російський олігарх Роман Абрамович здає в оренду свою яхту Eclipse, яка є найбільшою у світі. Будівництво Eclipse закінчилося саме в кризу. Російський олігарх теж втратив в результаті рецесії немало, але це не завадило йому завершити будівництво мегаяхти. Судно було призначено винятково для Абрамовича і його гостей, проте з'явилася інформація про те, що він вирішив "потіснитися" і здати розкішну яхту в оренду за 2 млн доларів на місяць. Як припускають ЗМІ, саме колосальна вартість утримання Eclipse ймовірно змусила олігарха вдатися до її здачі в оренду.

Читайте також:

Абрамович програв "битву яхт" засновнику Microsoft

Яхта Абрамовича викликала роздратування в жителів Венеції

Абрамович нарешті купив найдовшу яхту в світі

Шевченко з Пазік засмагав на яхті Абрамовича (фото)

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7012
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація