У Санкт-Петербурзі з'явилися автомати з продажу парасольок

У Санкт-Петербурзі з'явилися автомати з продажу парасольок

Ілюстрація

У Санкт-Петербурзі, місті, яке славиться своєю мінливою погодою, з'явилися незвичайні автомати, в яких можна придбати парасолі.

Незвичайні автомати, в яких можна придбати парасольки, з'явилися в Санкт-Петербурзі.

Як повідомили в компанії, що встановлює автомати, купити аксесуар можна за 100 рублів (приблизно 25 гривень).

"Поки ми розмістили 15 таких автоматів, а до кінця року плануємо ще стільки ж. Наступного року розраховуємо встановити 90 автоматів", - повідомив представник компанії.

Самі автомати виробляються в Петербурзі, а парасольки привозять з Китаю. Наразі в асортименті є тільки чорні парасольки, але і їх швидко розкуповують петербуржці навіть улітку.

Раніше повідомлялося, що у Києві встановлять чеські автомати "Молокобар" з продажу свіжого непастеризованого молока, що продаватиметься по 7 грн. за літр.

Нагадаємо, американська компанія Ambient Devices випустила унікальну й корисну парасольку Ambient Umbrella, яка передбачає погоду. Новинка є звичайною парасолькою, але має особливість: у її рукоятку вбудовано пристрій, який отримує через бездротовий зв’язок прогноз погоди на найближчий час. Про майбутні опади парасолька сигналізує спеціальним кольором світлодіодного індикатора.

Читайте також:

Астронавтів від радіації захистить "магнітна парасолька"

Парасолька передбачає погоду

У Києві встановлять молочні автомати

Повʼязані теми:

Наступна публікація