У Криму знешкодили банду "голубів-шахраїв"

У Криму знешкодили банду "голубів-шахраїв"

Ілюстрація

У Коктебелі виявлено "банду" шахраїв, котрі за допомогою голубів виманювали гроші у туристів.

У Коктебелі була виявлена банда фотографів-шахраїв, котрі за допомогою голубів виманювали гроші в туристів.

Увагу на незвичайну банду зловмисників звернули співробітники будинку-музею Максиміліана Волошина, розташованого неподалік від того місця, де помітили підозрілих птахів.

На площі Волошина, де завжди багато туристів, працює група людей, яка пропонує відпочиваючим сфотографуватися з голубом. Коли турист погоджувався, брав на руки птицю і починав позувати, звідкись до нього прилітали ще кілька голубів - всі вони сідали на відпочиваючого і той радісно фотографувався.

Після того як зйомка закінчувалася, керівники банди голубів оголошували туристу завищену вартість фотографії, пояснюючи це тим, що на знімку зображений не одна птах, а декілька, тому платити доведеться за кожну окремо. Іноді вартість однієї фотографії досягала 200 гривень (близько 700 російських рублів).

Як тільки зловмисників викрили, співробітники музею Волошина поскаржилися на голубину банду в міліцію. Тепер на площі, де працюють люди з птахами, чергують співробітники військовослужбовців спецполку внутрішніх військ "Тигр".

Нагадаємо, раніше влада Пекіна визнала голубів перешкодою, здатною серйозно зіпсувати свято на честь 60-річчя комуністичної партії, тому їм заборонили літати.

Читайте також:

В Ірані заарештовані голуби-шпигуни (відео)

Голуби напали на приміщення суду

Черновецький хоче ввести податок на голубів, орлів, яструбів

У двигуни літака, який супроводжував патріарха Кирила, потрапили птахи

Повʼязані теми:

Наступна публікація