Яхта Абрамовича викликала роздратування в жителів Венеції

Місцеві жителі, які звикли милуватися затокою святого Марка, вимушені тепер замість неї роздивлятись вертолітні майданчики і куленепробивні ілюмінатори розкішного судна.

Знаменита яхта російського олігарха Романа Абрамовича Luna стала причиною роздратування жителів Венеції, на узбережжі якої він пришвартувався. Місцеві жителі, які звикли милуватися затокою святого Марка, вимушені тепер замість неї роздивлятись вертолітні майданчики і куленепробивні ілюмінатори розкішного судна.

У Венеції Абрамович разом з подругою Дашею Жуковою відвідує Бієнале - виставку сучасного мистецтва. Самого бізнесмена у Венеції поки не бачили, але Жукова встигла прийняти на яхті чимало художників, торговців предметами мистецтва і критиків.

Першим обурився мер міста Джорджо Орсона, який погрожує ввести новий податок на великі судна.

"Яхти стають занадто великими і затуляють вид. Їх власники прибувають сюди, щоб помилуватися Венецією, безкоштовно, але затока святого Марка тим самим перетворюється в автомагістраль, і пора вводити обмеження на рух", - пояснив він.

Битва_яхт_Абрамович_Luna
luxist.com
Яхта Luna
Марко Паоліні, співвласник старовинного кафе "Флоріан", розташованого на площі святого Марка, чиї відвідувачі заснували в 1895 році Бієнале, назвав присутність яхти Абрамовича "ідіотською".

"Тут так багато гарних місць, щоб зупинитися - так навіщо ці люди тягають з собою свої домівки?" – заявив Паоліні.

Його підтримує журналіст місцевої газети La Nuova Venezia Енріко Тантуччі.

"Я ніколи не бачив такої великої яхти, пришвартованою в такій близькості до місця проведення Бієнале. Це все одно як прокинутися вранці і виявити, що хто-то побудував квартал офісних будівель там, де раніше була водна гладь, незважаючи на скарги місцевих жителів", - зазначив журналіст.

У той же час, не всі налаштовані так негативно. Роман Абрамович є одним із спонсорів венеціанського бієнале. Президент Венеціанської організації Франка Коін сказала, що жителі повинні бути вдячні Абрамовичу і Жуковій за підтримку мистецтва, а "ще одна яхта у Венеції - це менше зло".

Довжина яхти Абрамовича Luna – 115 метрів. На яхті є є плавальний басейн і вертолітні майданчики. Обслуговує судно команда у 40 осіб.

Нагадаємо, нещодавно яхта Абрамовича згадувалась у зв’язку з інцидентом, який назвали "битвою яхт". Luna стала на якір в порту середземноморського міста Антіб. Незабаром у тому ж місці пришвартувалася яхта Octopus співзасновника Microsoft Пола Аллена, яка виявилася більшою за судно російського мільярдера.

Читайте також:

Абрамович у Каннах розважався на яхті з Гвен Стефані

Абрамович програв "битву яхт" засновнику Microsoft

Шевченко з Пазік засмагав на яхті Абрамовича (фото)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: