Абрамович здає свою найдорожчу яхту Eclipse в оренду

Розкішну супер'яхту Eclipse Романа Абрамовича за 200 млн дол. покажуть усім охочим. Орендувати її можна за 2 млн доларів на місяць.

Яхта Eclipse
яхта Eclipse
Російський олігарх Роман Абрамович здає в оренду свою яхту Eclipse, яка є найбільшою у світі. Розкішну супер'яхту вартістю 200 млн дол. покажуть усім охочим.

Будівництво Eclipse закінчилося саме в кризу. Російський олігарх теж втратив в результаті рецесії немало, але це не завадило йому завершити будівництво мегаяхти.

Судно було призначено винятково для Абрамовича і його гостей, проте недавно з'явилася інформація про те, що він вирішив "потіснитися" і здати розкішну яхту в оренду за 2 млн доларів на місяць.

Як припускають ЗМІ, саме колосальна вартість утримання Eclipse ймовірно змусила олігарха вдатися до її здачі в оренду.

Щороку на підтримку життєздатності яхти, паливо і зарплату 75 членів екіпажу потрібно близько 50 млн доларів. При цьому одноразова заправка баків обходиться олігарху в 650 тис. доларів.

Кататися ж на Eclipse можна з дуже великим комфортом. Усього дев'ятипалубне судно вміщує до 30 гостей. Одна тільки майстер-каюта має площу в 5000 кв. м. На борту є два басейни, оздоровчий центр і навіть приватний театр.

Крім того, на яхті постійно базується власний підводний човен.

Помилуватися красою кожного, навіть неприступного узбережжя можна за допомогою одного з 20 потужних аквабайків, захованих всередині Eclipse.

На верхній палубі розташовуються два вертолітні майданчики - щоб гості змогли приєднатися до загальних веселощів в будь-який момент.

Читайте також:

Абрамович будує найелітніший музичний клуб у Британії

Абрамович програв "битву яхт" засновнику Microsoft

Абрамович оприлюднив декларацію про доходи: 7 квартир та жодної дачі

Абрамович нарешті купив найдовшу яхту в світі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: