Володимир Машков зіграє разом із Томом Крузом

Володимир Машков зіграє разом із Томом Крузом

Володимир Машков, Том Круз / Фото: Spletnik.ru

Володимир Машков потрапить до четвертої частини фільму "Місія: нездійсненна", у якому він зіграє разом із Томом Крузом.

Російський актор Володимир Машков зіграє пліч-о-пліч з Томом Крузом в четвертій частині шпигунської франшизи "Місія: нездійсненна".

Лише напередодні, розповідаючи про прем'єру останнього проекту Володимира Машкова - висунутого від Росії на здобуття "Оскара" картини Олексія Учителя "Край" - ми журилися, що нечасто бачимо актора на великому екрані. Але ходять чутки, що Володимир підписав контракт на участь у четвертій "Місії".

Володар премій "Ніка" і "Золотий орел" Володимир Машков відомий закордонним глядачам по участі в серіалі "Шпигунка" (Alias) і фільмах "15 хвилин слави", "Давай зробимо це по- швидкому" і "В тилу ворога".

Черговий сиквел шпигунського бойовика про агента - це одна з ключових ролей у фільмографії Тома Круза - в грудні цього року фільм розпочне знімати Бред Берд, дворазовий володар "Оскара" за мультфільми "Суперсімейка" і "Рататуй".

Про сюжет стрічки, вкрай важливою для пожвавлення кар'єри Тома (він завзято взявся за роботу і навіть спеціально з'їздив до Праги, щоб обрати місця для зйомок), мало що відомо.

Читайте також:

Трирічна донька Тома Круза досі смокче соску

Дружина Тома Круза дивом врятувалась від пожежі

В Іспанії зі зйомок фільму з Томом Крузом втекли бики

Повʼязані теми:

Наступна публікація