Донька зіпсувала Тому Крузу і Кеті Холмс романтичний вечір

Вередлива Сурі Круз влаштувала своїм зірковим батькам виставу прямо на вулиці у Празі.

Кеті Холмс, Том Круз, Сурі Круз_1
SplashNews
Кеті Холмс, Том Круз та Сурі
У Тома Круза і його дружини Кеті Холмс через зайнятість залишається не так багато часу, щоб побути удвох. Тому, зоряна пара особливо цінує ті рідкісні моменти, коли їм вдається провести час разом. Щоправда, якщо поряд Сурі, розслаблятися не доводиться.

Зараз Том з сімейством знаходяться в Празі, де будуть проходити зйомки фільму "Місія нездійсненна-4". Пізно ввечері втомлені зірки вибралися в італійський ресторан, природно, прихопивши з собою доньку.

Повечерявши при свічках, Том і Кеті вийшли на вулицю, і розпещена Сурі моментально влаштувала виставу. На половині дороги до готелю у вічно втомленої дитини стали злипатися очі. Сурі, яка везла іграшковий візок, вирішила, що дуже втомився, щоб йти сама. Вона стала хникати, вередувати і проситися на ручки. Батьки, які звикли до поведінки розбещеного дитини, зробили вигляд, що не засмучені. У підсумку Том узяв дочку на руки, а Кеті потягла іграшку.

Цікаво, що найближчим часом романтичне "побачення" у зоряної пари не передбачається. Том, крім Праги, буде знімати "Місію" у Дубаї і Британській Колумбії. У Кеті теж купа роботи.

Читайте також:

Трирічна донька Тома Круза досі смокче соску

Дружина Тома Круза дивом врятувалась від пожежі

Кеті Холмс без гриму не впізнати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: