Камалія не економить на вбранні для своїх п'ятьох собак

Дата публікації
Перегляди
3511
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Камалія не економить на вбранні для своїх п'ятьох собак

Камалія незабаром і сама почне створювати собаче вбрання

Багаті українці вже доросли до того, щоб замовляти дизайнерський одяг замовляють для своїх домашніх улюбленців.

Співачка Камалія під кожен свій образ на світських тусовках підбирає гардероб і своїм п'ятьом собачкам, який не дуже відрізняється від гардеробу хазяйки. Є тут і нічні сорочки, і вечірні сукні, смокінги, корони і навіть сонцезахисні окуляри. Хоча про те, що існує спеціальна мода для собак, співачка дізналася тільки цього року, вже давно купує своїм питмоцям одяг щоразу, як опиняється біля зоомагазинів, ба навіть привозить з-за кордону.

"Мені навіть розповідають - от це у нас новинка, ось це у нас нові надходження, це у нас від українських дизайнерів, це от від італійських",- розповідає співачка.

Поки що усі речі для своїх улюбленців купує, але не виключає того, що може замовляти й у спеціальних собачих дизайнерів.

Камалія каже: своїх улюбленців вбирає не заради тепла чи моди, а просто для розваги. Та собаки і кролик Пуссі не завжди поділяють прагнення хозяйки до прекрасного.

"Берті, вона не любить, наприклад, коли її взувають. Будеш її звати, м'ясо показувати, що завгодно. Вона боїться просто панічно в цих капцях ходити",- розповідає співачка.

Гардероб для тварин Камалія збирає з дві тисячі п'ятого року, щойно у неї з'явився перший песик. Не виключає, незабаром і сама почне створювати собаче вбрання. Проте точної дати, коли з'явиться кутюрна лінія для тварин від Камалії, співачка поки що не називає.

Чи існує мода для тварин?

Чи існує мода для тварин?

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Дата публікації
Перегляди
3511
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація