Келлі Осборн прорекламувала одяг від Мадонни
Донька Оззі Осборна Келлі схудла на 20 кг та знялась у рекламній фотосесії одягу під маркою Material Girl.
Келлі та Лурдес / © Viva
Співпраця Келлі Осборн з Мадонною та Лурдес Леон триває. Всі зацікавлені сторони як і раніше задоволені один одним і вже підготували до випуску осінню колекцію одягу під маркою Material Girl.
Позбувшись від 20 зайвих кілограмів, Келлі примудряється триматися у відмінній формі і демонструє це всім. Саме завдяки силі волі Осборн, її унікальному стилю Мадонна з дочкою запросили її для співпраці. І жодного разу не пошкодували про свій вибір.
До речі, Келлі завжди була великим фанатом Мадонни, а нещодавно їй сказали, ніби Лурдес її обожнює і це їй дуже сподобалось.
Нагадаємо, нещодавно Келлі заявила, що втомилася від чоловіків-натуралів і краще вже народить дитину зі своїм другом-геєм.
Таку несподівану заяву Келлі зробила в інтерв'ю журналу Closer: "Натуралами я сита по горло. Було б добре народити дитину з моїм найкращим другом-геєм Нейтом. Ми були б чудовими батьками, і моя мама була б у захваті".
Читайте також:
У Келлі Осборн проблеми із ногами