Квентін Тарантіно потрапив у секс-скандал

Відомий режисер Квентін Тарантіно зайнявся сексом зі ступнями своєї знайомої Біджолі Ша.

Молода американка розіслала фотографії та історію про фетишистський секс з культовим режисером Квентіном Тарантіно.

Жінка на ім'я Біджолі Ша зустрілася з Квентіном Тарантіно на одній з вечірок в Лас-Вегасі пару тижнів тому. Він був з актором Джеймі Фоксом. Спочатку вони всі разом випивали, розмовляли про фільми, а потім перемістилися в будинок Тарантіно. Фокс незабаром пішов зі своєю подружкою, а Біджолі залишилася з Квентіном.

У режисера знайшлася вінтажна кабінка для фотографування, і дівчина скористалася можливістю сфотографуватися зі знаменитістю. Там вони почали пестити один одного."

Потім пара перейшла до сексу. І це виявилося улюблене "збочення" Квентіна Тарантіно - секс зі ступнями. За словами дівчини, він попросив "посмоктати великий палець на її нозі".

"Це було найдивніше питання, яке мені доводилося чути. Коли я опинилася у нього вдома, то була готова до всього - згвалтування, груповуха і навіть вбивство, але тільки не до цього. Близько десяти хвилин він смоктав мої ступні. Мені було дуже незатишно - просто лежати і спостерігати", - пише Біджолі.

Вранці, за її словами, секс зі ступнями повторився, однак Тарантіно більше не питав дозволу, що вона знайшла "досить грубим". Пізніше режисер відвіз дівчину додому.

Фетиш зі ступнями - відоме захоплення Тарантіно, який згадував подібні ласки у фільмах "Джекі Браун" і "Кримінальне чтиво".

Біджолі розіслала лист з описом їх статевого акту і фотографіями з фотокабінки 15 знайомим працівникам індустрії розваг в США. Ті одразу ж розповсюдили лист за своїм контактам.

Журналісти спробували вийти на зв'язок з Біджолі. Дівчина не відповіла, але журналістам вдалося з'ясувати, що вона реальна персона і дійсно пов'язана з шоу-бізом. Представники Квентіна Тарантіно не стали коментувати скандал.

Читайте також:

Квентін Тарантіно зніме вестерн про рабів 

Квентін Тарантіно показав свою нову дівчину

Фільм Тарантіно "Безславні виродки" викликав фурор в Каннах

Повʼязані теми:

Наступна публікація