Фільм Тарантіно "Безславні виродки" викликав фурор в Каннах

Восьмий день роботи 62-го Каннського кінофестивалю ознаменувався демонстрацією картини американського режисера Квентіна Тарантіно "Безславні виродки". Деталі - на відео (без коментарів. АР).

Квентін Тарантіно представив на Каннському фестивалі свою картину "Безславні виродки".

Епічна за обсягом подій і драматична за характером картина "Безславні виродки" є переосмисленням історії і створенням нової художньої реальності, яка формально суперечить історичним фактам.

Дія картини відбувається під час Другої світової війни - до окупованої Франції закидається невелика група командос, сформована з американців єврейського походження.

Завдання групи, командувача якої грає Бред Пітт, - перед підготовлюваною висадкою союзників у Нормандії підірвати бойовий дух вермахту шляхом гучних убивств і зухвалих акцій терору.

Тарантіно пропонує власний варіант обставин завершення Другої світової війни і краху Третього рейху.

"Режисер має право на створення альтернативної реальності, на вигадку, яка дозволяє по-новому побачити і зрозуміти історію", - заявив під час прес-конференції в Каннах Тарантіно. Він підкреслив, що його "не лякають художні експерименти з історією".

"Я часто буваю в Німеччині і кожного разу ставлю собі питання: а що б було, якби історія пішла іншим шляхом і Друга світова війна закінчилася раніше. У своїй картині я запропонував один з таких варіантів, - відзначив Тарантіно. - Сила кіно в метафорі, проте мій фільм не проста метафора - зараз кінематограф досяг такої потужності, що здатний викликати крах Третього рейху".

На прес-конференції, приуроченій до прем'єри фільму "Безславні виродки" на Каннському кінофестивалі, режисер картини Квентін Тарантіно заявив, що вважає свій фільм військовою казкою про те, як справджуються найзаповітніші єврейські мрії.

Творець "Хостела", режисер Елай Рот, що знявся у фільмі, назвав картину кошерним порно. "Я єврей і це приблизно те, про що я мріяв з дитинства", - зізнався режисер, який не тільки зіграв одну з ролей в картині, але і зняв одну з її частин під назвою Stolz der Nation, - псевдонацистську пропаганду.

Бред Пітт, що зіграв у фільмі одну з головних ролей, зізнався на прес-конференції, що не пам'ятає, як він опинився в проекті Тарантіно. Найімовірніше, це сталося влітку 2008 року, коли Пітт зустрівся з режисером на дружній вечірці.

"Коли я прокинувся наступного ранку, там були п'ять порожніх пляшок з-під вина. І, мабуть, через те, що я тоді зробив, через шість тижнів я вже був у формі", - сказав Пітт.

Читайте також:

Фільм "Розірвані обійми" - новий фаворит Каннського фестивалю

Фільм "Антихрист" став головним скандалом Каннського фестивалю

Лідером Каннського фестивалю став французький фільм "Пророк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: