Kiev Fashion Days пройдуть на НСК "Олімпійський"

Kiev Fashion Days пройдуть на НСК "Олімпійський"

Kiev Fashion Days

Kiev Fashion Days пройдуть з 20 по 23 жовтня в VIP-зоні НСК "Олімпійського".

Kiev Fashion Days стануть першою подією, яка відбудеться в VIP-зоні НСК "Олімпійський" з моменту відкриття майданчика після реконструкції.

Ця fashion-подія міжнародного рівня, організована за принципом найбільших світових тижнів моди, об'єднає кращих українських і зарубіжних дизайнерів, редакторів найавторитетніших журналів про моду та міжнародних fashion-оглядачів, байєрів і блогерів.

Місія Kiev Fashion Days - просувати молодих дизайнерів, утворювати нове покоління молоді і відкривати нові території.

Читайте: Нью-Йорк визнано столицею моди

У VIP-зоні оновленого "Олімпійського", що складається з головного залу -" Олімпійського дворика", виставкового простору, кількох барів, з'єднаних ліфтами і сходами в рамках Kiev Fashion Days будуть розташовуватися головний подіум, простір для презентацій арт-проектів, лекцій, інсталяцій молодих дизайнерів і корнерів магазинів.

"Ми завжди знаходимося в пошуку новизни - будь-то молоді дизайнери, нові можливості або місця... Вчергове побувавши на чотирьох головних тижнях моди, я можу з упевненістю сказати, що про Україну в зв'язку з майбутнім чемпіонатом з футболу заговорили набагато активніше. Всі мої друзі з західного fashion-світу високо оцінили наш вибір локації. Я твердо впевнена: для Kiev Fashion Days це новий етап", - коментує вибір місця Дар'я Шаповалова, ідеолог Kiev Fashiion Days, автор програми "Тиждень моди".

Читайте: Хітом наступної весни стане жовтий колір

Крім показів, арт-перформансів і презентацій молодих дизайнерів у рамках програми Pretenders відбудеться серія безкоштовних лекцій від професіоналів модної індустрії зі світовими іменами.

Хедлайнерами Kiev Fashion Days цього року стануть:

Jean-Pierre Braganza - молодий і виразний представник британської моди. Приїде до Києва зі своєю колекцією s/s 2012, яку 16 вересня він презентував на LFW.

L.P. by POUSTOVIT, яка традиційно відкриває кожен Український тиждень моди, а на KFD s/s 2012 Лілія представить свою молодіжну лінію LP by POUSTOVIT. 

Світлана Тегін - російський дизайнер, засновник будинку моди Tegin. Із сезону в сезон, починаючи з 2001 року, демонструє свої колекції на Russian Fashion Week, і вже другий раз на KFD.

Саша Канівський - український дизайнер, засновник однойменного бренду sasha.kanevski.

Lamberto Petri - італійський дизайнер, засновник бренду з французькою назвою La Maison du Couturier, хоча одяг повністю зроблений в Італії.

Анна Октябрь - молодий український дизайнер власного бренду Anna October. Вона вперше бере участь у KFD, і відразу ж на головному подіумі.

Саша Глибіна - юна й амбітна дівчина, дизайнер власної марки SASHA GLYBINA. У минулому сезоні дебютувала на KFD в рамках програми "Pretenders", тепер покаже свою колекцію вже на основному подіумі.

Ксенія Шнайдер (Ксюша Марченко). З 2004 року створює колекції під брендом "X'U".

Юлія Паскаль всього кілька років професійно займається модою, будучи дизайнером бренду Paskal.

Kostya Omelya - молодий український дизайнер з вагомим досвідом роботи в fashion-індустрії. Протягом двох років працював з Ксенією Киреєвою над спільною маркою OK або Omelya-Kireeva, зараз володіє власною студією і займається власною маркою Omelya Atelier.

Антон Белінський бере участь в KFD з першого сезону (s/s 2011), і цього разу вже на основному подіумі. Прихильник естетики Vogue, його моделі класичні і жіночні, створені з дорогих матеріалів з ручною роботою.

Читайте також:

Ukrainian Fashion Week оприлюднив список іноземних гостей

Українські дизайнери презентували свої колекції у Мілані

Milan Fashion Week: кадилаки, ретро і гра фактур

Нью-Йоркський Тиждень моди пропонує яскраву весну

Стаття з добірки новин:
Мода сезона весна-лето 2017
Наступна публікація