"Воїн світла" Наталія Водянова для Harper's Bazaar

Відома російська модель Наталія Водянова знялась для грудневого номера журналу Harper 's Bazaar в образі Жанни д 'Арк.

Російська модель Наталія Водянова не тільки отримала нагороду від Harper 's Bazaar (вона перемогла у номінації "Натхнення року" премії Women of the Year, вручення якої влаштовує видання), вона ще й стала героїнею нового, грудневого, номера британської версії журналу.

28-річна російська модель з'явилася у всій красі - в образі "воїна світла", сучасної Жанни д 'Арк (автор фотосету, до речі, Мікеланджело ді Баттіста). Крім того, Наташа дала інтерв'ю.

Образ, який для Водянової створили стилісти Harper 's Bazaar, припав їй до душі:

"Я - воїн світла. Жанна д 'Арк - символ жіночої сили, але у фільмі Люка Бессона "Жанна" Мілла Йовович була одночасно дуже крихкою. У Бессона приголомшливе бачення жінок".

У першу чергу, Наташа говорила, звичайно, про свою благодійну діяльність (саме через неї модель і назвали "Натхненням року"). Водянова розповіла, як вирішила створити фонд "Оголені серця". Виявилося, що на це прекрасне рішення вплинула жахлива трагедія в Беслані. Наталія продивилась плівку, на якій було записано штурм школи:

"Я сиділа перед телевізором у Москві і два дні дивилася цю плівку. Це було дуже боляче. Я полетіла з Москви до Нью-Йорка, і під час польоту вирішила, що зобов'язана щось зробити. Я хотіла допомогти людям зрозуміти, що сталося, але, в той же час, створити фонд, який буде займатися ігровими майданчиками для дітей, які вижили".

Читайте також:

Наталія Водянова розлучається з чоловіком-мільярдером

Diddy і Наталя Водянова пристрасно кохались в потязі

Наталія Водянова оголила груди

Повʼязані теми:

Наступна публікація