Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фреймут, Сумська та Барбір представили у Львові серіал "Наші пані у Варшаві"

Прем'єра серіалу відбудеться 13 червня о 21:30 на каналі "1+1".

У четвер у Львові відбулася презентація нового серіалу "Наші пані у Варшаві", першу серію якого глядачі каналу "1+1" побачать 13 червня о 21:30.

Ольга Фреймут, Ольга Сумська і Людмила Барбір, які озвучили головні ролі, розповіли пресі, як увиразнили польський серіал колоритними львівськими словами, скільки часу витратили на озвучку і як знайшли себе у кожній із героїнь.

Презентація серіалу "Наші пані у Варшаві"_6
прес-служба каналу "1+1"

Ольга Фреймут вперше після народження сина з'явилась перед пресою. Ведуча дублювала серіал на 9 місяці вагітності. Ольга згадує, що часом було нелегко, адже стрічка насичена емоційними сценами, а її героїня – дівчина з характером, тому під час озвучування доводилось і плакати, і кричати. Також Ольга згадує, як у юності із подругою Світланою  їздила на заробітки до Польщі, де збирала малину, і ці спогади допомогли їй ще краще вжитися у роль.

Презентація серіалу "Наші пані у Варшаві"_3
прес-служба каналу "1+1"

"Серіал "Наші пані у Варшаві" достатньо правдивий і емоційний. За останні два роки близько 10 млн українців виїхали за кордон, і про це варто говорити. Адже якщо така проблема існує, важливо бачити і усвідомлювати реальну картину. У нашому серіалі героїні з легкістю і почуттям гумору долають усі перешкоди і труднощі, вони сміливі і відважні", - поділилась враженнями Ольга Фреймут.

Ольга Сумська озвучила одну із найдоросліших героїнь – Світлану, у якої дівчата оселились, приїхавши до Польщі.

"Я вважаю, що кожна з героїнь у серіалі – це приклад того, що українські жінки неймовірно сильні. Ми незламні і зробимо все заради щастя своєї родини, завжди з достоїнством вийдемо із будь-якої ситуації", - зазначила Сумська.

Презентація серіалу "Наші пані у Варшаві"_2
прес-служба каналу "1+1"

Людмила Барбір озвучила юну героїню серіалу: "Вона ще перебуває у пошуках свого жіночого щастя. І з розвитком сюжетної лінії, моя героїня росте і розвивається, вчиться відстоювати себе і знаходить справжнє кохання".

В серіалі "українські попелюшки" потрапляють у найрізноманітніші ситуації, але завжди долають труднощі з гідністю.

"На мою думку, у кінці серіалу, коли героїні приїжджають на Майдан разом зі своїми польськими  подругами, і міститься відповідь на запитання, як саме ставляться до нас автори серіалу. Вони вірять в Україну як у високорозвинену європейську державу", - додала Людмила Барбір.

Презентація серіалу "Наші пані у Варшаві"_2
прес-служба каналу "1+1"

Серіал "Наші пані у Варшаві" став одним з найпопулярніших продуктів на польському телебаченні. За сюжетом, чотири українські дівчини змушені вирушити до Європи у пошуках щастя і кращого життя.

Поліна втратила у Львові своє модельне агентство, збанкрутувала через нечесну гру партнера. У рідному місті у неї залишаються батьки і син. Інтелігентну і стриману скрипальку Уляну звільнили з оркестру, щоб вивільнити місце для доньки директора. Щоб виїхати до Польщі, героїня змушена продати свій улюблений інструмент - скрипку.

Презентація серіалу "Наші пані у Варшаві"_6
прес-служба каналу "1+1"

Третя героїня, Оля, їде до Європи за бажанням свого нареченого. У Польщі дівчата зупиняються у своєї подруги Світлани, яка заробляє на життя клінінговими послугами.

Дивіться "Наші пані у Варшаві" з понеділка по четвер о 21:30 на "1+1"

Залиште свій коментар

Вибір редакції