Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос.Діти-4": MONATIK довів маленьку учасницю проекту до сліз

Дівчинка плакала від щастя, що до неї розвернувся її кумир.

Минулої неділі, 26 листопада, на телеканалі "1+1" відбувся останній етап "сліпих прослуховувань" четвертого сезону дитячого вокального проекту "Голос. Діти", в рамках якого зіркові тренери проекту Наталя Могилевська, гурт "Время и Стекло" и MONATIK повністю сформували свої команди.

10-річна Дарина Красновецька з Вінниці вважає недільний вечір найвідповідальнішим днем у своєму житті, адже вже тричі пробувала свої сили у "Голосі.Діти". Талановита дівчинка мріяла, щоб до неї повернувся саме MONATIK. Минулого сезону Дарина також хотіла потрапити до команди свого кумира, але не встигла виступити, тому цього сезону їй був гарантований вихід на сцену "Голосу.Діти".

Вчора маленька артистка виконала пісню тренера "Голосу країни-8" Джамали "1944" та все ж таки змогла торкнутися до серця MONATIK. Цікаво, що після того, як тренер натиснув на червону кнопку, дівчинка не стримала емоцій та заплакала від щастя на сцені.

"Я не очікував, що ви така маленька. У мене теж бувають такі ж самі сльози радості та щастя. Дякую вам за щирі емоції та вибір пісні. Це було дуже чесно – я не міг не повернутися. Всім, хто стукає, рано чи пізно відкривають двері", - звернувся до дівчинки MONATIK.

За доньку чемпіона України з мотокросу Павла Калініна 10-річну Лізу з Одеси, яка виконала пісню Beyonce Listen, розгорнулась справжня боротьба між Наталею Могилевською та MONATIK. Вмовляючи дівчинку піти до своєї команди, Наталя навіть розповіла про свої таємні хобі:

"Коли мені було 16 років, я проїхала всю Болгарію на мотоциклі. До речі, я вмію пілотувати літаки: у мене було 38 годин у повітрі, а для того, щоб отримати "права", потрібно 40. Якщо ти хочеш, щоб я стрибнула з парашутом, я готова", - зізналась Наталя.

"Голос.Діти" останній етап сліпих прослуховувань_6
прес-служба каналу "1+1"
Ліза Калініна

Своєю чергою, MONATIK додав, що любить кататися на електричному самокаті.

Нагадаємо, що у четвертому сезоні у команді кожного тренера є всього 12 місць. Так, після "сліпих прослуховувань" команду MONATIK склали Вероніка Коваленко, дует "Налиснички", Касинія Бойко, Поліна Павлющенко, Данелія Тулешова, Дарина Красновецька, Ніно Басилая, Христина Жуковська, Дарина Чорна, Влада Смаляна, Ліза Калініна, Олександра Мазур.

"Голос.Діти" останній етап сліпих прослуховувань_2
прес-служба каналу "1+1"

Гурт "Время и Стекло" стали зірковими наставниками Олександра Гука, Софії Лозіної, Ангеліни Шимкової, Яни Горної, Марії-Даніели Трахтенберг, Ігоря Левицького, Олександра Міньока, Вероніки Чорної, Ореста Макаренка, Єгора Горлова, Єви Льопи, Поліни Пільх.

"Голос.Діти" останній етап сліпих прослуховувань_4
прес-служба каналу "1+1"

Наталя Могилевська сформувала свою команду з Даніки Салюк, Маріїї Єрмакової, Валерії Фурман, Іллі Попадченка, Ернеста Гогія, Анни Калюжної, Ярослава Андрусяка, Маріїї Поліщук, Елизавети Яковенко, Катерини Коломійцевої, Тимофія Базаренка, Катерини Манузіної.

"Голос.Діти" останній етап сліпих прослуховувань_1
прес-служба каналу "1+1"

Зазначимо, що наступним етапом "Голосу.Діти-4" стануть "вокальні бої", в рамках яких зіркові тренери сформують трійки зі своїх учасників. За результатами "боїв" у кожній команді залишиться лише чотири вокалісти, які у подальшому пройдуть у етап "нокаути".

Дивіться четвертий сезон "Голосу. Діти" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1".

Залиште свій коментар

Вибір редакції