Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також проводять переукладку боєприпасів і вдосконалюють протипожежні системи.

На базах, складах та арсеналах ЗСУ триває робота з підвищення вибухопожежобезпеки, посилення охорони та оборони об’єктів, йдеться на сайті Міністерства оборони.

Зазначається, що скрізь встановлюють більш сучасні сиситеми пожежної сигналізації, відбувається ремонт захищених приміщень для зберігання зброї та боєприпасів, та удосконалюється система спостереження і оповіщення.

"З метою посилення охорони та оборони арсеналів, баз і складів триває внесення змін до організаційно-штатних структури підрозділів охорони. Також, запроваджується новий порядок охорони і протидії проникненню на об’єкти ЗСУ. Водночас, на базах, складах та арсеналах ведеться планова робота з обслуговування боєприпасів, їх переукладка в нову тару," - йдеться у повідомленні.

За словами відомства, протягом цього року вже було відновлено 89 сховищ, встановлено понад 23 км огорожі периметру, виготовлено понад 5000 одиниць тари для зберігання боєприпасів, відремонтовано три захищених сховища та встановлено системи захисту від БПЛА. 

Нагадаємо, днями секретар Ради нацбезпеки та оборони Олександр Турчинов повідомив, що вітчизняні оборонні підприємства більше не мають дефіциту ракетних систем залпового вогню. Та додав, що наразі в країні також налагоджено випуск широкого спектру зброї, яка потребує забезпечення боєприпасами. Йдеться про пістолети, автомати, кулемети, міномети та навіть потужну бронетанкову техніку та сучасні ракетні комплекси.

ВідеоЧиновників Міноборони упіймали на схемі з закупівлі палива

Залиште свій коментар

Вибір редакції