Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-10": тренери поділились, яких вокалістів шукають

Окрім того, зіркові судді розповіли про стратегії перемоги.

Вже 19 січня о 21:00 на телеканалі "1+1" стартує десятий ювілейний сезон "Голосу країни", на сліпі прослуховування якого прийдуть тракторист та сільський блогер.

На телеглядачів чекає найсильніший відбір вокалістів за всю історію проєкту: кастинги всією Україною, учасники з усього світу, потужні голоси, унікальні тембри та життєві історії, які вражають. Напередодні десятого сезону тренери поділились, які саме голоси шукають і яку стратегію для перемоги обрали.

Найдосвідченіший тренер проєкту Тіна Кароль розповіла, кого шукає у свою команду та зробила неочікуване зізнання:

"Це не лише ювілейний сезон, а справжня битва епохи. Всі вокалісти амбітні, емоційні, артистичні. З різними долями, але спільною метою - вести за собою людей на сторону добра. У них не просто сильні голоси - пісні ллються з серця. Впевнена, на сцені "Голосу країни" спалахне нова зірка. Під час сліпих прослуховувань я побачила її серед учасників і навіть замислилася над тим, щоб взяти під своє крило вокаліста як продюсер".

Тренери "Голос країни"_2
пресслужба каналу "1+1"
Тіна Кароль

ПТП, який цього сезону зайняв подвійне крісло разом зі своєю дружиною NK, сказав, що вони прийшли на проєкт заради того, щоб допомагати співакам розкриватися, продемонструвати весь свій потенціал:

"Ми дуже щасливі і знаємо, що щаслива людина - реалізована. Тому ми хочемо набрати в команду артистів, які прагнуть власного внутрішнього апгрейду. Ми в пошуках класних співаків, які хочуть мінятися. Наше суперзавдання не просто працювати зі своєю командою впродовж проєкту, а зробити так, щоб виходячи з "Голосу країни", наші учасники знали, як досягти успіху поза ним".

Тренери "Голос країни"_4
пресслужба каналу "1+1"
ПТП та NK

А NK поділилась, кого очікує знайти: "Я шукаю особистостей яскравих і готових перемогти не лише у шоу, а й над собою та своїми страхами. А моя місія – їм у цьому допомогти. Звичайно, голос має дуже важливу роль в цьому шоу, але, як підказує мій тренерський досвід, важливо, і те, як людина тримається на сцені, як вона рухається, яку енергетику передає".

Мультиартист MONATIK поділився власною стратегією, яка має привести його до перемоги: "Для мене це дуже довгоочікуванний сезон і звичайно, що я прийшов перемагати, як і кожен з тренерів. Стратегія в мене не змінюється з року і рік. Я вже другий рік у "Голосі країни" і два роки я був на "Голосі. Діти", і там і тут - працювати з душею, працювати на повну, працювати на максимум, надихати, і надихатись учасниками. Створювати щось нове, відкривати таке, що раніше здавалось неможливим".

Тренери "Голос країни"_3
пресслужба каналу "1+1"
Dan Balan

Dan Balan розповів, що буде намагатися відчути "свого" вокаліста: "Мені для початку потрібно відчути енергетику виконавця, а стратегії та план по змаганню за учасника виходить на другий план. Для мене "Голос країни" – це проєкт перш за все про голос, про можливість відчути виконавця та зрозуміти, що саме я можу допомогти розкрити його талант".

Тренери "Голос країни"_3
пресслужба каналу "1+1"
Dan Balan

Нагадаємо, у суддівських кріслах глядачі телеканалу "1+1" побачать Тіну Кароль, яка є рекордсменкою за кількістю перемог; Дана Балана, який приєднався до команди "Голосу країни" минулого сезону, та попри те, що був новачком, зміг вибороти перемогу; MONATIK, який вже втретє стане тренером вокального шоу та не втрачає надії здобути першість у ювілейному сезоні та вперше за всю історію дорослого "Голосу країни" у подвійному кріслі за перемогу змагатимуться одразу два тренери – подружжя ПТП і NK.

Залиште свій коментар

Вибір редакції