Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Голос країни-6" зібрав найкращі голоси чотирьох частин світу

На проекті вже виступили вокалісти з Європи, Азії, Африки і навіть Америки.

Географія учасників шостого сезону головного вокального проекту "Голос країни" охоплює весь світ.

Підкорювати серця української публіки і музичних професіоналів "платинового" тренерського складу - Івана Дорна, Потапа, Тіни Кароль та Святослава Вакарчука - приїхали вокалісти з Європи, Азії, Африки і навіть Америки.

Одним з найяскравіших виступів іноземців на українському "Голосі країни" став номер француза П'єра Еделя, який виконав пісню улюбленої групи Святослава Вакарчука Led Zeppelin.

Глядачі також відзначили виступ Чингіза Мустафаєва з Баку, який зміг повернути всі тренерські крісла завзятим виконанням пісні "Bamboleo".

А домініканець Антоніо Гомес Круз здивував не тільки чуттєвим вокалом, а й своєю історією кохання до українки, заради якої він залишив свій дім, кар'єру і друзів та переїхав до іншої країни.

Успішно виступив на "сліпих прослуховуваннях" і представник "Євробачення-2015" від Білорусі Юрій Навроцький, який потрапив до команди Тіни Кароль.

А цілителька з Єревану Діана Діковскі вразила тренерів своїм проникливим виконанням вірменської народної пісні, яку Святослав Вакарчук знав напам'ять.

Багато іноземних вокалістів беруть участь в українському проекті, оскільки вважають, що саме тут їхню творчість і талант зможуть гідно оцінити.

Проте за підсумками минулих випусків проекту, українці все ж виправдовують звання однієї з найбільш співочих націй в світі. На екваторі "сліпих прослуховувань" можна відзначити, що українські таланти складають більшу частину учасників "Голосу країни".

Серед них - вокалісти з усіх регіонів нашої країни. Багато хто приїхав з самої глибинки, отримавши шанс виступити перед "платиновою четвіркою" тренерів і випробувати свої здібності і талант. Більше 30 міст України представлені учасниками на "Голосі країни-6". Безсумнівним лідером за кількістю виконавців, які вийдуть на сцену на етапі "сліпих прослуховувань" в цьому сезоні, є Київ - більше 30 талантів зі столиці борються за можливість потрапити до команди зіркових тренерів. Слідом за ним йдуть Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв і Тернопіль, які можна сміливо назвати одними з найбільш музичних міст України.

"Кастинг в Миколаєві був одним з найуспішніших. Туди приїхали вокалісти з Одеси, Херсона та інших міст. Жителі півдня взагалі дуже талановиті. Ми відібрали 65% вокалістів з тих, хто прийшов того дня", - згадує попередні кастинги музичний продюсер проекту Руслан Квінта.

Наступної неділі о 21.00 телеглядачів "1+1" побачать новий випуск "Голосу країни", в якому ще більш неординарні і талановиті вокалісти будуть намагатися підкорити серця тренерів "платинової четвірки". Але хто отримає звання "голосу країни", визначать телеглядачі шляхом смс-голосування у фіналі проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції