Гурт "Друга Ріка" представив трек про монстра

Гурт "Друга Ріка" представив трек про монстра

Фото: drugarika.com

Композиція увійде до сьомого студійного альбому колективу.

В останні дні року, що минає, гурт "Друга Ріка" представив нову пісню "Монстр".

Трек увійде до сьомого студійного альбому колективу, реліз якого запланований на весну 2017 року.

"Монстр" – це пісня про уявного друга, який є у кожної людини. Він з'являється в дитинстві, спочатку живе під ліжком, потім перебирається з нами на нові квартири і часто не залишає до самої смерті. І якщо в дитинстві монстр іноді здається нам кошмарним, з віком усвідомлюєш – буває, що за непривабливою зовнішністю ховаються світло і добро.

Як зізнається фронтмен "Другої Ріки" Валерій Харчишин – новий альбом буде відрізнятися від усіх попередніх платівок гурту. "Монстр" – тільки перша ластівка, представляти нові треки група продовжить і в 2017-му.

"У новому альбомі є тільки одна пісня, яка схожа на класичну "Другу ріку", її ви почуєте пізніше. Усі інші треки, як нам здається, зовсім не схожі на ту музику, що робив гурт раніше. У музиканта кожна нова пісня – найкраща. Але, без зайвої скромності, цей альбом має усі шанси стати найкращим з того, що з нами траплялося за 20 років. У ньому не буде нічого зайвого, на чолі стоять мелодизм і легкість", - сказав лідер "Другої Ріки" Валерій Харчишин.

Повʼязані теми:

Наступна публікація