Міша Бартон відсвяткувала день народження у Москві

Акторка Міша Бартон, яка приїхала на прем'єру фільму до Москви, відсвяткувала там день народження.

Зірка серіалу "Самотні серця" Міша Бартон відсвяткувала день народження в Москві в компанії свого коханого хлопця, діджея Лава Алі.

Ще по дорозі з аеропорту в готель кінозірка поскаржилася на головний біль і жахливу втому. Організатори вирішили, що це всього лише наслідки багатогодинного перельоту, і дали Міші можливість добре виспатися.

Проте вранці стан здоров'я Бартон так і не покращився. Але мужня артистка гідно провела прес-конференцію і повернулася до себе в номер, щоб трохи відпочити. Дівчина не стала відміняти заплановану прогулянку вечірньою Москвлю. Вона стільки розповідала йому про одне зі своїх улюблених міст, що була зобов'язаною показати Алі його.

Дочекавшись поки стемніє, актриса разом з коханим вийшла з готелю. Піднятий високий комір червоного пальто, каракулева шапка - до російської зими Міша підготувалася ґрунтовно. Викуривши сигарету, дівчина сіла в машину і помчала до блискучої вогнями Красної площі. Відпустивши водія, молоді люди в обнімку попрямували до собору Василя Блаженного. У готель актриса та її молодий чоловік поверталися пішки.

"Перед тим як вийти в місто, Міша порадилася з нами, де їм краще перекусити в місті, - розповіли організатори приїзду кінозірки. - Вона сама досить добре орієнтується в Москві, але встигла відзначити, що столиця дещо змінилася з часів зйомок фільму "Ти і я".

Через кілька годин зірка знову з'явилася в дверях готелю - в світло-бежевому пальті. 24 січня актрисі виповнилося 25 років, і відзначити цю подію вона віддала перевагу в компанії свого коханого. Зайшовши в ресторан, Міша зачепилася поглядом за величезного гіпсового Аполлона.

Дівчина довго розглядала твір мистецтва, а потім почала щось жваво розповідати Алі, вказуючи на скульптуру пальцем. Ще більше її здивувала торгова галерея з предметами інтер'єру ручної роботи. Дівчина довго розглядала експонати, а потім придбала кілька сувенірів. З подарунковими пакетами Мішу і її коханого провели до столика в окремому кабінеті. Там, за закритими дверима і при свічках, молоді провели більше двох годин.

Читайте також:

Мішу Бартон виписали із психіатричної лікарні

Мішу Бартон поклали у психіатричну лікарню

Міша Бартон програє війну з целюлітом

Повʼязані теми:

Наступна публікація