Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Харчишин та Яремчук зіграли пристрасних коханців в українському екшені

Вже у березні на широкі екрани вийде стрічка "Легенда Карпат".

У кінотеатрі "Оскар" відбулася прес-конференція, під час якої був представлений історичний екшен "Легенда Карпат" про народного героя Олексу Довбуша.

Головні ролі у картині зіграли українські зірки Марія Яремчук та лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин.

Знімання стрічки відбувалися повністю на історичних локаціях – Протятих Каменях, Соколиному Оці, Вижниці, водоспаді Гук.

Творча група розповіла, що в основі фільму історія легендарної особистості Олекси Довбуша, його самопожертви заради коханої людини та братів за зброєю - опришків. 

Презентація фільму "Легенда Карпат"_2
Валерій Харчишин

Перед глядачами постає герой, який несе в собі всю палітру життєвих реалій простого люду того часу. Від бідного німого хлопчика, котрий переживає від того, що не такий, як усі, до войовничого і грізного ватажка, який бачить більше, глибше ніж інші і в той же час - сентиментального і чуттєвого романтика, здатного не тільки вірити в високі ідеали, але й захищати їх.

Презентація фільму "Легенда Карпат"_1
Марія Яремчук

Режисер фільму Сергій Скобун розповів, що ідея фільму прийшла йому після того, як під час будівельних робіт у центрі Чернівців було знайдено древні артефакти часів Довбуша.

"Валерій часто сперечався, чому його образ часто виглядає агресивним, чому він має бути саме таким? Я відповідав йому, що у тих обставинах герой був саме таким", - говорить режисер.

Презентація фільму "Легенда Карпат"_5

Презентація фільму "Легенда Карпат"_4
Валерій Харчишин та Марія Яремчук

Валерій пройшов через безліч травм, недоспаних ночей, випробувань на витривалість.

Зауважимо, що фільм вийде на екрани України 29 березня 2018 року, а світова прем’єра відбудеться 13 березня у Атланті, штат Джорджія, США,

Залиште свій коментар

Вибір редакції