Хто стане телепарою Єгора Гордєєва: вгадайте нову ведучу "Сніданку з 1+1"

Вже зовсім скоро глядачі "1+1" побачать нову ведучу у прямому ефірі.

У новому сезоні "Сніданок з 1+1" не припиняє дивувати своїх глядачів. Першим сюрпризом стало повернення на "1+1" Єгора Гордєєва, який тепер по буднях будить всю країну.

Ведуча Валентина Хамайко сьогодні презентує на Форумі видавців у Львові свою першу книгу рецептів "Солодка неділя". Крім того, в програмі з'являться нові рубрики - тепер у "Сніданку" буде ще більше корисних порад на кожен день.

Але, мабуть, головна інтрига осіннього сезону - хто стане новою ведучою популярного ранкового шоу.

Редакція ТСН.ua склала рейтинг можливих претенденток на це місце.

1. Валерія Ходос. Цю молоду українську актрису глядачі полюбили за ролями в серіалах "Хороший хлопець" та "Катерина" на каналі 1+1. Валерія блискуче справляється з будь-якою роллю, будь то амбітна та безпринципна бізнес-вумен або наївна провінційна дівчина. Скромна і тендітна в житті актриса вже встигла зачарувати аудиторію "Сніданку", приходячи до студії як гість.

Варіанти ведучих "Сніданку з 1+1"_2
Валерія Ходос

2. Олександра Кучеренко. Міс Україна 2016 неодноразово відзначала, що з дитинства мріє стати ведучою інформаційної програми. Можливо, скоро її мрія здійсниться? Ось тільки чи не приревнує Дмитро Комаров свою партнерку по "Танцях з зірками" до красунчика Єгора Гордєєва?

Варіанти ведучих "Сніданку з 1+1"_3
Олександра Кучеренко

3. Лілія Ребрик. У зірки серіалу "Догори дриґом" великий бекграунд роботи ведучою в прямому ефірі. Крім того, вона щаслива мама, турботлива дружина, має багато захоплень і має прекрасне почуттям гумору. Впевнені, Лілія змогла б підтримати розмову в ефірі на будь-яку тему.

Варіанти ведучих "Сніданку з 1+1"_4
Лілія Ребрик

4. Катерина Кухар. Найвимогливіша суддя проекту "Танці з зірками" захоплює мільйони глядачів. Прима-балерина Національної опери України прекрасно тримається в кадрі і, схоже, вміє красиво вийти з будь-якої ситуації. Чого тільки варті провокації суперблондинки Олі Полякової.

Варіанти ведучих "Сніданку з 1+1"_1
Катерина Кухар

5. Дівчина з народу. Можна тільки припустити, скільки українок уявляли себе на місці ведучої "Сніданку з 1+1", і як загорілися їхні очі, коли такий шанс з'явився. З одного боку, потрапити в популярне шоу центрального телеканалу абсолютно без досвіду здається фантастикою. Але історію Попелюшки ніхто не відміняв. Адже вона також зачарувала принца своєю добротою і щирістю, не будучи дворянкою.

Поки команда тримає в секреті ім'я нової ведучої, пропонуємо вам спробувати свої сили та вгадати, хто стане наступницею Марини Леончук.

 

Нагадаємо, тепер на прохання глядачів "Сніданок з 1+1" по буднях починається на 15 хвилин раніше - о 6:30.

Залиште свій коментар