Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Білик з підрослим сином знялася у сімейній фотосесії

Зірка зізналася, чому не приховує свій вік.

Українська співачка Ірина Білик 6 квітня відсвяткує 50-річчя.

Однак, на відміну від багатьох жінок виконавиця не приховує свій вік, а навіть винесла його на афішу свого туру, присвяченого ювілею. Білик стала окрасою нового випуску глянцю Viva, для якого знялася разом із підрослим сином Табрізом.

В інтерв'ю журналу Ірина зізналася, що пишається своїм віком.

"Скажу одразу, що я навмисне написала свій вік на афіші, тому що пишаюся тим, що мені буде 50 років. При цьому я маю чудовий вигляд і почуваюся чудово! Хочу, щоб багато українських жінок, побачивши афішу або відвідавши мій концерт, зрозуміли, що після цієї дати в житті починається новий етап. І після 50 ми можемо бути тільки краще!" – зауважила знаменитість.

Ірина Білик з сином_2
viva.ua

Окрім того Ірина зізналася, чому не хоче говорити про своїх попередніх чоловіків.

"Раніше я робила для них все. А підсумувавши останні стосунки, вирішила, що не буду більше схилятися. Тепер я не поступаюся чоловікові", - заявила артистка.

Також Ірина Білик відверто зізналася, що тривалий час не почувалася гарною. Проте все змінилося з появою у житті зірки молодшого сина.

"Щойно я вирішила, що у мене буде маленький син, відчула себе красивою. Зізнаюся чесно, раніше я ніколи не почувалася красивою. Адже раніше я придушувала себе, нагнітаючи ситуацію, лаяла себе, що говорю і роблю все не так ... Зараз я стала такою, яка є насправді. І коли ти випромінюєш красу зсередини, люди починають її помічати", - зауважила співачка.

Ірина Білик з сином_1
viva.ua

Нагадаємо, раніше Ірина Білик зізналася, чому пішла від продюсера Юрія Нікітіна. У зірки було мало кліпів та фотосесій.

Залиште свій коментар

Вибір редакції