Ірина Білик зізналася, скільки зробила пластичних операцій

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Ірина Білик зізналася, скільки зробила пластичних операцій

instagram.com/bilyk_iryna

Артистка не раз лягала під ніж пластичного хірурга, втім, вперше вона зробила операцію після зауваження Кучми.

Відома співачка Ірина Білик, яка розповіла про психічно хворого брата, відверто зізналася, скільки зробила пластичних операцій.

Юзери вже давно обговорюють зміни в зовнішності кумира та лише зараз 51-річна зірка розповіла про хірургічні втручання, йдеться у програмі "Мій секрет". Так, вперше артистка лягла під ніж хірурга після народження сина Гліба 1999 року.

instagram.com/bilyk_iryna

"Мені здавалося, що я така некрасива. Ще мої колеги з мене знущалися, що я народила, що вже не повернуся. Це казали в кулуарах. Я плакала. У мене весь час у моєму житті були "молящі" очі, наче я плачу, трохи нависали. Це у мене від тата. Я виступала в палаці "Україна", був такий концерт  і тоді зустрітися з президентом було щось таке неймовірне, неможливе, наче ангел небесний до тебе спустився. І тут Леонід Данилович Кучма підходить до мене, дивиться мені у вічі й каже: "Ірино, а чого це у вас такі сумні очі?". Я тоді подумала: "Ну все, потрібно точно щось робити з очима, якщо вже президент зауважив, що вони такі сумні". Тоді я вирішила трохи "завеселити" своє обличчя", – пригадала артистка.

instagram.com/bilyk_iryna

Результатом Білик була задоволена. Далі ж співачка вирішила виправити свій ніс. Артистка, в якій тече й грузинська кров, комплексувала через горбинку.

"Мені здавалося, що цей ніс видно за кілометр. Попросила трохи її прибрати, але залишила трішки того, що в мене було грузинського. Я не хотіла, щоб люди побачили зовсім іншу жінку. До речі, тепер думаю, що я зробила неправильно. Треба було взагалі прибрати і зробити зовсім рівне. Можна було ще краще!" – розповіла знаменитість.

Читайте також: Ірина Білик тоді і зараз: як змінилася зірка за 30 років на сцені

Крім того, Білик не приховує, що декілька разів робила підтяжку обличчя та збільшувала губи.

"Поки живий, поки ще чоловіки тебе люблять, хочуть, і секс цікавить. Я люблю відвідувати косметологів, дуже люблю масаж. Іноді укольчики краси, а як без них? Подколола губки. А що тут такого, якщо я цілуватися люблю", – додала артистка.

instagram.com/bilyk_iryna

Нагадаємо, Ірина Білик зі сльозами на очах оголосила про розлучення з чоловіком. Ініціаторкою розриву стосунків стала співачка.

Наступна публікація