Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ірина Горова зізналася, чи дозволить сину зробити тату

Продюсерка розповіла про виховання дітей.

Продюсерка та ексдружина Потапа Ірина Горова, яка розповіла, чи спілкується син з мачухою Настею Каменських, поділилася, як виховує дітей.

У знаменитості окрім 11-річного Андрія, народженого у шлюбі з Потапом, є 22-річна донька Наталка від репера Юго (Юрій Горовий). Її Іра народила, коли ще була зовсім юною.

"Мені було 19 років, я до материнства ще не була готова, але оскільки я вийшла заміж в 16 і в статусі дружини була вже три роки, потрібно вже було народити дитинку. Мені було все по приколу якомусь, чим менше ти замислюєшся про щось, тим легше все йде", - поділилася Горова.

Ірина Горова з дітьми_2
instagram.com/gorovaya_irina
Ірина Горова з донькою та сином

Нині Ірина зізнається, що щаслива, що стала мамою так рано, бо втілилася в життя її заповітна мрія.

"Мені весь час хотілося, щоб мої діти були зі мною відверті, для мене найбільший кайф, це коли вони приходять за порадою. Ти розумієш, що в тебе налагоджений цей зв'язок, ти для них не один з батьків, а друг, до якого можна прийти розповісти все", - зауважила продюсерка, йдеться у програмі "Життя відомих людей".

Горова впевнена, щоб діти були відвертими із батьками, їм і самим варто не соромитися говорити на будь-які теми зі своїми чадами.

"Я ніколи не робила дистанцію з дітьми. Навпаки, я розповідала про свої невдачі, переживання. Вела з ними розмову, як з дорослими людьми", - поділилася Ірина.

Ірина Горова з дітьми_3
instagram.com/gorovaya_irina
Ірина Горова з донькою та сином

З моменту, як старша донька Ірини Наталка закінчила школу, вони з нею стали найкращими подружками.

"Вона перетворилася на дівчину, пішли розмови, вони як подружок зближують. Коли ти можеш сісти викурити цигарку, випити винчика разом з донькою і поговорити на теми, як сідають подружки і базікають. Ось тоді почалася максимальна близькість", - зізналася Горова.

Разом мама і дочка навіть б’ють собі татуювання. Горова обожнює малюнки на тілі і не забороняє дітям їх робити.

"Коли Наталці було 16, вона каже: "Я хочу татуювання, капець". Ясна річ, що я поганий приклад і мені всі бабусі про це сказали. Коли Наталка почала це робити, мені здається, що у неї вже в два рази більше татуювань, ніж у мене", - поділилася знаменитість.

Андрій поки що ходить без тату, та Ірина зізналася, що не проти, якщо в сина воно з’явиться років у 15.

"Ми кудись поїхали, і Андрій наклеїв собі наліпки на шию, і я дивлюся і думаю: "Боже, як це гарно, я не можу". Ну це те, що я люблю. І коли Андрій каже: "Все мамо, я заб'ю собі шию". Я говорю: "Не треба" (показує "ура" – прим.ред), тому що це так гарно на чоловікові", - поділилася Ірина.

11-річний Потап гарно вчиться і радує маму високими оцінками. Щоденника від мами Андрій не ховає і ділиться із нею всіма переживаннями. А інколи ставить такі питання, що Ірина червоніє.

"Він не боїться, при чому на самі такі теми, що я не думала, що він настільки зможе зі мною спілкуватися. У мене не було взагалі заборонених тем з донькою, взагалі жодних. Якщо взяти всю лінійку допустимого в інтимі, ми з нею проговорювали і обговорювали. Як що і чому, навіщо. Що можна, що не можна. Коли почати, а як", - відверто поділилася Горова.

Ірина Горова з дітьми_4
instagram.com/gorovaya_irina
Ірина Горова з ексчоловіком Потапом, донькою та сином

Тому Іра не сварила Потапчика, коли дізналася, що він дивився доросле відео. І тепер воно Андрія не цікавить. "Тому що немає відчуття "давай подивимося, тому що забороняють", - пояснила Горова.

Відверто із дітьми Іра говорила й тоді, коли розходилася з їхніми татусями. Горова запевняє, не шкодує, що так сталося в її житті, тим паче, що обоє в теплих і тісних стосунках зі своїми батьками.

Нагадаємо, у червні Потап розповів, у яких стосунках з ексдружиною Іриною Горовою. Колишнє подружжя офіційно розлучилося 2016 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції