Кейт Міддлтон стала підтримкою Меган у конфлікті з батьком

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дружини принців часто спілкуються.

Дружина принца Гаррі Меган, батько якої останнім часом все частіше роздає інтерв’ю, отримала підтримку з боку дружини принца Вільяма Кейт.

36-річна Меган була звинувачена в тому, що вона "відрізала" Томаса Маркла і, за словами королівського кореспондента Кеті Нікол, вона звертається до своєї невістки за підтримкою.

"Кейт знає, через що доводиться проходити Меган. Її сім'ю теж долали таблоїди, і вона знає, що це таке. Вона дуже добра до Меган і підтримує її", - розповів інсайдер виданню VanityFair.

За повідомленням видання герцогині наразі добре ладнають. Їхня нещодавня поява на Вімблдоні, де вони здавалися дуже дружніми у спілкуванні одна з одною, продемонструвало їхню повагу.

Також інсайдер повідомив, що герцогині регулярно спілкуються по телефону та іноді зустрічаються.

"Вони намагаються бачитися раз на тиждень. Іноді Меган приходить до Кейт без Гаррі. І хоча Кейт дуже зайнята вихованням трьох дітей, вона намагається знаходити час для Меган. Вона дуже їй співчуває у цій ситуації з батьком", - зазначив він.

Нагадаємо, в останньому інтерв’ю батько Меган Томас Маркл досить різко висловився на адресу дочки, заявивши що саме завдяки йому вона стала герцогинею.

Залиште свій коментар

Вибір редакції