Квентін Тарантіно заявив, що планує завершити кінокар’єру

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Квентін Тарантіно заявив, що планує завершити кінокар’єру

Associated Press

Режисер дав відверте інтерв’ю про свої плани на майбутнє.

Відомий американський режисер Квентін Тарантіно, який днями презентував свою нову роботу з Ді Капріо та Піттом, підтвердив, що завершить кінокар’єру, однак, коли саме, поки вагається.

В інтерв'ю для австралійського журналу GQ Тарантіно заявив, що хоче піти з кіноіндустрії, залишивши після себе лише хороші картини.

"Я думаю, що стосується стрічок для кінопрокату, я підійшов до певної межі. Я хочу писати книги й театральні п'єси, тобто, я не покину творчість, це точно. Просто я вважаю, що віддав кінематографу все, що міг", - пояснював режисер.

Однак, коли саме Тарантіно планує піти з кінематографії, поки що не знає. Як зазначив зірка, він може піти з індустрії одразу після фільму "Одного разу у Голлівуді", а може випустити ще одну кінострічку.

"Якщо фільм добре приймуть, можливо, я випущу десяту картину. А може зупинюся зараз! Або через деякий час, подивимося", - поділився режисер.

Нагадаємо, днями Пітт, Ді Капріо та Тарантіно знялись у стильній фотосесії до виходу нового фільму "Одного разу у Голлівуді".

Наступна публікація