Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарний американський стендап-комік потрапив у секс-скандал

Луї Сі Кей мастурбував у присутності акторок-коміків.

У США вибухнув черговий секс-скандал. Цього разу – навколо одного з найвідоміших американських стендап-коміків Луї Сі Кея. П'ятеро жінок-коміків розповіли про те, що він мастурбував в їхній присутності чи хотів це зробити.

Матеріал про це опублікувало видання The New York Times 9 листопада. Саме в цей день мала відбутися прем'єра фільму Луї Сі Кея "Я люблю тебе, татусю". У стрічці один із персонажів постійно зображує мастурбацію в присутності інших людей. Після виходу скандальної статті презентацію фільму скасували. Комік також відмовився від участі в телешоу Стівена Кольбера.

Коментарів не дає ні сам Луї Сі Кей, ні його прес-служба.

The New York Times також звертає увагу на те, що розповіді жінок ставлять питання про зміст монологів самого Луї Сі Кея. Він прославився в тому числі завдяки образу людини, котра відкрито говорить про свої недоліки та сексуальні особливості, обговорює та багато зображує мастурбацію в своїх шоу.

Про "показові" мастурбації коміка розповіли п'ятеро актрис-коміків - Дана Мін Гудман, Джулія Волов, Еббі Шакнер, Ребекка Коррі та жінка, що забажала залишитися анонімною. Вони розповіли, що Луї Сі Кей починав мастурбувати перед ними несподівано в гримерках. Це трапилося наприкінці 1990-х, у 2002, 2003, 2006 роках у різних місцях.

Дана Мін Гудман і Джулія Волов згадали, як 2002-го року під час фестивалю в Колорадо Луї Сі Кей покликав їх у свій номер готелю відсвяткувати виступ. Коли вони зайшли в кімнату, він, аби бути чемним, запитав у них, чи може дістати пеніс. Після того він роздягнувся й почав мастурбувати. Фініш цього процесу жінки не бачили, бо пішли геть з кімнати.

Еббі Шакнер, зокрема, розповіла, що Луї Сі Кей мастурбував під час телефонної розмови з нею. Згодом, через кілька років, він вибачився за свої діяння у повідомленні їй у Facebook і пояснив свою поведінку "поганим" періодом у житті.

Ребекка Коррі запевняє, що Луї Сі Кей під час зйомок телешоу запропонував піти в її гримерку, аби він міг перед нею помастурбувати. Акторка відмовилася, нагадавши йому, що в нього є дружина та донька. Через роки актор вибачився за свою непристойну пропозицію: "У той час неправильно зчитував поведінку людей".

Залиште свій коментар

Вибір редакції