Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Легендарного Пласідо Домінго звинуватили у сексуальних домаганнях

Про непристойну поведінку італійського тенора заявило дев'ять жінок.

Легендарного італійського співака Пласідо Домінго звинуватили у сексуальних домаганнях.

Щонайменше дев'ятеро жінок заявили про непристойну поведінку тенора. Якщо вірити жертвам, починаючи від 1980-х протягом 30 років Домінго так чи інакше у різний період проявляв жахливе ставлення до жінок, пише Associated Press.

Серед тих, до кого чіплявся артист, були співачки, акторки, танцівниці. Троє з дев'яти жінок розповіли, що співак намагався їх поцілувати, ще одна поділилася, що Домінго заліз рукою їй під спідницю.

З дев'яти лише одна погодилася, аби її ім'я афішували. Всі інші побоялися розголошення, оскільки вважають, що Домінго буде їм мститися і вони можуть поставити на своїй кар'єрі хрест.

Сміливицею виявилася співачка Патриція Вульф, яка співала разом з Домінго у Вашингтоні. Ще одна жертва зізналася, що у 1990-х артист обрав її для спільних виступів у турах, після чого наполегливо запрошував на побачення.

Цікаво, що факт непристойної поведінки італійського виконавця підтвердили щонайменше 30 опитаних осіб. Зокрема це танцівники, співаки, музиканти, працівники сцени, які були свідками того, як артист проявляв інтерес до молодих жінок.

Сам Пласідо Домінго вже встигнув відреагувати на звинувачення. Він наголосив, що "звинувачення 30-річної давнини з боку неназваних осіб надзвичайно пригнічують". Співак усі звинувачення відкинув і підкреслив, що будь-які стосунки, які він коли-небудь мав, були за обопільною згодою.

"Однак, боляче чути, що я міг засмутити когось, змусити відчувати дискомфорт, незважаючи на те, як давно це було, а також якими благими були мої наміри", - додав Домінго.

Нагадаємо, тим часом з актора Кевіна Спейсі зняли обвинувачення у сексуальних домаганнях до 18-річного хлопця. Це єдина справа щодо актора, яка дійшла до суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції