Любов Успенська у 18-річному віці втратила новонароджених двійнят

Любов Успенська у 18-річному віці втратила новонароджених двійнят

Дата публікації
Перегляди
13к
Любов Успенська у 18-річному віці втратила новонароджених двійнят

instagram.com/uspenskayalubov_official

Співачка пережила не одну сімейну трагедію.

Відома співачка Любов Успенська, яка начебто надумала народити другу дитину, наразі пояснила своє нестримне бажання стати мамою.

Виявляється, коли майбутній зірці, яку виховувала бабуся, було 17 років, вона вже була дружиною свого приятеля Віктора Шуміловича, від якого невдовзі завагітніла. Але народжувати неповнолітньою була не готова, тому потайки від усіх зробила аборт.

Як йдеться у програмі "ЖВЛ", за рік Любов дізналася, що знову при надії і носить під серцем одразу двох хлопчиків. Цього разу вона вже була готова стати мамою, але співачці не судилося пізнати радість материнства, оскільки перша дитина народилася мертвою, а друга - померла за тиждень.

Після важкої втрати Успенська покинула чоловіка, закохалася в іншого та вирушила до Америки рятуватися від затяжної депресії. Там співачка встигла знайти чергове нове кохання, вийти заміж та розлучитися. 

Четвертим за рахунком чоловіком співачки став Олександр Плаксін, з яким вона повернулася із США на Батьківщину та здійснила свою заповітну мрію. Народила донечку Таню, яка зробила її і без того цікаве життя ще яскравішим.

instagram.com/uspenskayalubov_official

Однак рік тому у родині співачки знову трапилося нещастя. Під час відпочинку на Коста-Риці її дочка неабияк травмувалася, впавши з велосипеду.  Дівчина зламала щелепу, кілька ребер та втратила одразу п’ять передніх зубів. Наразі Тетяна після тривалої реабілітації поступово повертається до нормального життя! Вона навіть заінтригувала, що готує музичний проект.

"Вона зараз в Москві, після чергової операції. І вона класно співає, переплюне мене! Як повністю вона одужає, ми до кінця закінчимо всі лікування. Я думаю, я її вже тоді покажу", - зауважила Успенська.

Нагадаємо, не так давно Любов Успенську розкритикували за фото поцілунку із донькою.

Наступна публікація