Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маруані зізнався, що має в Україні "музичного сина"

Після ситуації із власним затриманням у Москві француз планує частіше відвідувати Україну.

Лідер гурту Space, Дідьє Маруані, досі оговтується від стресової поїздки до Росії, де його затримала поліція.

Артист під час розмови із кореспондентом ТСН поділився, що дуже перехвилювався та був шокований у цій ситуації.

Справа в тому, що Дідьє переконаний: Кіркоров сплагіатив його пісню Symphonic Space Dream та "створив" композицію "Жестокая любовь".

На підтвердження тому француз надає висновки експертів, які підтверджують факт копіювання музики.

У відповідь на це поп-король російської естради називає претензії фронтмена Space абсурдними.

Крім того, Маруані поділився із кореспондентом ТСН цікавим фактом. Виявляється, в Україні в нього є "музичний син" - талановитий піаніст Євген Хмара.

"У мене в Україні музичний син - Женя Хмара. Коли я його вперше зустрів в Києві, йому було 6 років, і вже тоді він грав 10 пісень Space.  І я йому тоді сказав - працюй, працюй і я тобі обіцяю - коли ти станеш відомим музикантом, я приїду до тебе, і ми зіграємо разом на сцені. І потім, коли він підріс і став музикантом, то я його брав з собою на концерти в Кремль, Дніпро, Херсон, я його підтримував як міг. А минулого року він надіслав мені мейл, що робить перший свій концерт з невеликим симфонічним орекстром у Києві у жовтні 2015-го року і запрошував приїхати, і я тоді відповів - звісно! Це неймовірно! Звісно, я приїду!" – зазначив артист.

Про Україну Дідьє Маруані згадує з теплотою, в його вітальні висить картина, на якій намальована українська дівчина у вінку та вишиванці.

Музикант каже, що це подарунок від друзів. Крім того, він має у спеціальній рамці Декларацію про незалежність України, яку йому підписав Леонід Кравчук ще, власне, до проголошення незалежності української держави. Дідьє Маруані дуже пишається цим документом і називає його історичним артефактом.

Нагадаємо, Дідьє Маруані поскаржився на поведінку Кіркорова Путіну та має намір звернутися зі своїми претензіями до американського суду.

Кореспондент ТСН, Євгенія Руденко

Відео Російські пригоди Маруані: французький співак хоче подати до американського суду на Кіркорова

Залиште свій коментар

Вибір редакції