Мати загиблої екс-дівчини Джима Керрі подала до суду на актора

Жінка звинуватила зірку у тому, що він заразив її доньку венеричними хворобами і постачав їй заборонені ліки.

Родичі загиблої екс-дівчини голлівудського актора Джима Керрі Катріони Вайт продовжують звинувачувати його у причетності до її смерті.

Слідом за звинуваченням колишнього чоловіка Катріони, її мама Бріджит Світмен подала до суду на Керрі. Вона закидає, що Джим заразив її доньку венеричними хворобами, після чого залишив.

Також, впевнена Світмен, Керрі постачав Вайт заборонені ліки, від передозування якими, наголошує мама Катріони, дівчина померла, пише TMZ.

"Як сім'я ми хочемо, щоб світ знав правду про те, ким насправді є Джим Керрі - людиною, яка заразить вашу дочку трьома інфекціями, що передаються статевим шляхом, буде брехати про це, обзивати її жахливими словами, принижувати, залучати своїх дорогих юристів, щоб спробувати заткнути рота їй і її сім'ї, а потім дасть їй нелегальні ліки", - заявила Світмен.

Нагадаємо, візажист Катріона Вайт та комік Джим Керрі познайомилися в 2012-му році. Протягом трьох років їхні стосунки переривалися декілька разів. 28-го вересня минулого року дівчина вчинила суїцид після чергового розставання із зіркою.

У передсмертній записці Вайт писала про те, як любить Керрі, додаючи, що розірвали вони стосунки 24-го вересня. До слова, на момент цього Катріона була заміжня за Марком Бертоном.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: