Мати Брітні Спірс подала до суду, щоб мати доступ до багатомільйонних статків дочки

Мати Брітні Спірс подала до суду, щоб мати доступ до багатомільйонних статків дочки

Лінн Спірс хоче контролювати фінанси дочки.

В житті популярної американської співачки Брітні Спірс знову не все гладко. 

Мати зірки Лінн Спірс, яка не так давно зверталася до суду з вимогою роз'яснити їй деталі опікунства над донькою, наразі знову подала прохання, але цього разу, щоб розпоряджатися багатомільйонними статками Брітні.

Як йдеться у виданні The Blast, 65-річна жінка подала запит до окружного суду Лос-Анджелеса, оскільки хоче контролювати фінанси дочки.

Брітні Спірс з мамою
instagram.com/britneyspears
Брітні Спірс з мамою

Матір зірки бажає отримувати спеціальні повідомлення з усіх питань, зокрема фонду, який володіє більшістю багатомільйонних активів Брітні.

Поп-принцеса 2004 року подала заявку на створення фонду SJB Revocable Trust, щоб захистити свої багатомільйонні активи і підготувати своїх дітей до майбутнього. Також було встановлено, що фонд буде "розпоряджатися її матеріальними фінансовими активами протягом життя і забезпечувати розподіл цих активів після її смерті".

Нагадаємо, наразі опікуном Брітні Спірс є її батько Джеймі, який розпоряджається її бізнесом і статками, які оцінюються в 200 мільйонів доларів. Крім того, батько виступив проти того, щоб співачка народжувала від свого бойфренда Сема Асгарі.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів