Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Матір Брітні Спірс подала до суду, щоб дізнатися, чому дочку утримували в психлікарні

Лінн Спірс вирішила в суді оскаржити право опікунства над донькою.

Популярна американська співачка Брітні Спірс тільки нещодавно вийшла з психлікарні та знялася у фотосесії, однак її перебування там викликало неабиякий скандал.

Так, за повідомленням західних ЗМІ 64-річна матір зірки Лінн Спірс подала документи до суду з вимогою роз'яснити їй деталі опікунства над донькою, зокрема, вона хоче знати, як і чому останній місяць лікували її дочку.

Матір зірки вважає, що її колишній чоловік Джеймс Спірс силою утримував доньку в лікарні, де Брітні не отримувала належної терапії.

Цікаво, що  Лінн вірить, нібито її дочку "накачували" препаратами, які вона не хотіла приймати. У зв'язку з цим вона звернулася до дружини губернатора штату Луїзіана, і та допомогла їй знайти підходящого адвоката: Яків Бронштейн спеціалізується на справах щодо опікунства.

Брітні Спірс с батьками
instagram.com/britneyspears
Брітні Спірс з батьками

Перше засідання суду відбудеться вже в п'ятницю.

У розпорядженні Лінн є кілька звітів, у яких йдеться про те, що співачку з відома батька тримали під замком і накачували наркотичними речовинами проти її волі, стверджує портал TMZ.

За даними видання, мама поп-принцеси не хоче ставати опікуном, але прагне дізнатися, що ж все-таки робили з її дочкою. Наразі відомо, що Брітні живе з матір'ю у Лос-Анджелесі, але вона, як і раніше, почувається хворою. У співачки серйозні проблеми з психікою, а новий комплекс ліків досі не підібраний до кінця.

Брітні Спірс з батьком
Getty Images
Брітні Спірс з батьком

Нагадаємо, 2008 року суд передав батькові Спірс опікунство над дочкою, оскільки остання була психічно неврівноважена. Выдтоды Брітні начебто не зривалася та почувалася добре, але ситуація загострилася на початку весни, коли батько співачки потрапив до лікарні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції