MONATIK зізнався, чому не показує обличчя синів у соцмережах

Мультиартист часто опубліковує світлини дітей.

Український мультиартист Дмитро Монатік, який днями чуттєво привітав дружину рідкісними сімейними фото, зізнався, чому не показує обличчя дітей у соцмережах, йдеться у "Світському житті".

Співак розповів, що покаже своїх синів на публіку лиш тоді, коли вони самі захочуть цього.

"Я пишаюся тим, що у мене два сини. Я надзвичайно їх люблю, вони мене тішать. Платон молодший, Данило на рік старший за нього. Чекаю той момент, коли вони мені скажуть: "Тато, а що тобі заважає з нами виставити світлину в Instagram". Я скажу: "Так, все, я зрозумів, якщо ви цього хочете – вперед", - розповідав артист.

Відео Дмитро Монатик зізнався, коли покаже своїх синів публіці

Після виступу на Рандеву Лайми Вайкули в Одесі Дмитро Монатик зізнався, що латвійська співачка є не лише його кумиром, а й кумиром його батьків. Співак також поділився, коли вже нарешті покаже фотографії своїх синів.

Дмитро Монатик зізнався, коли покаже своїх синів публіці

Окрім цього Монатік зізнався, як поєднує роботу та родину. Як виявилося, навіть попри тяжкий робочий графік зірка має час і на дружину, і на дітей.

"Дітей та дружину звичайно бачу, попри тяжкий гастрольний графік. Дружина частенько їздить зі мною у тур. Я дуже довго йшов до цього, тому кожну хвилину я насолоджуюсь. Так, я частенько сумую за сім’єю, тому намагаюся якомога частіше всіх брати з собою у тур. Взагалі, я не втомлююсь ні фізично, ні морально, тому що це професія мрії", - заявив виконавець.

Нагадаємо, нещодавно MONATIK приголомшив трюками на флайборді посеред моря. Співак спробував зробити бекфліп і у нього вийшло.

Залиште свій коментар

Вибір редакції