Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Надя Дорофєєва зізналася, коли захотіла власних дітей

Тренер "Голосу. Діти-4" поділилася, що під час проекту замислилася над поповненням у родині.

Минулої неділі на телеканалі "1+1" відбулася успішна прем’єра нового четвертого сезону найбільш очікуваного вокального проекту країни "Голос. Діти", зірковими тренерами якого стали Наталя Могилевська, MONATIK і солісти гурту "Время и Стекло" Надя Дорофєєва та Позитив, а ведучими – Юрій Горбунов та Катерина Осадча.

Однією з особливостей четвертого сезону "Голосу. Діти" стало перше в українській історії проекту подвійне червоне крісло для Наді Дорофєєвої та Позитива.

В інтерв’ю журналу "Телескоп" артисти розповіли про найбільш емоційне рішення у проекті, адже за правилами Надя та Позитив мали разом натискати на червону кнопку:

"Це не так легко, як може здатися на перший погляд. Ми вже багато років співаємо дуетом і проводимо одне з одним більше часу, ніж зі своїми сім'ями. Але у кожного з нас є своє бачення: хтось звертає увагу на душевність виконання, хтось на техніку вокалу. Ми з Позитивом різні, але при цьому ми одна команда, тому знаходили спільні рішення. Один з найбільш бентежних моментів проекту стався, коли нам довелося взяти паузу, щоб прийняти серйозне і дуже складне рішення  - хто з учасників піде далі", - сказала Надя.

Гурт "Время и Стекло"_4
прес-служба каналу "1+1"
Гурт "Время и Стекло"

Також Надя Дорофєєва відверто зізналася, що під час "сліпих прослуховувань" навіть замислилася про власних дітей:

"Ми побачили дуже багато сильних духом маленьких вокалістів з наснажливими і мотивувальними історіями, від яких з'являлися сльози та бігли мурашки. Дітки дуже милі, вони відверто говорять те, що думають. Хтось звертав увагу на порятунок планети та світову екологію, а дехто вирішив проявити себе у проекті, тому що його ображають в школі. Ви  знаєте, коли сидиш у кріслі і бачиш таких талановитих, милих і зворушливих дітей, думаєш: "Якби у мене теж було таке класне дитя". Проект надихає на створення у майбутньому великої родини".

Гурт "Время и Стекло"_1
прес-служба каналу "1+1"
Надя Дорофєєва

Тим часом, Позитив поділився, що пов’язує його з Наталею Могилевською:

"У дитинстві я був творчою дитиною, але дуже скромною і сором'язливою. Мене розкрило театральне мистецтво. За що я дуже вдячний своєму вчителю Олександру Самсоновичу Заболотному - саме він побачив у мені артиста. Досі користуюся його шкільними підказками. До речі, Наталя Могилевська теж його учениця. На проекті ми з нею згадували ті часи".

Гурт "Время и Стекло"_3
прес-служба каналу "1+1"
Позитив

Дивіться четвертий сезон "Голосу. Діти" щонеділі о 21:00 на телеканалі "1+1", у якому після фіналу "Танців з зірками" продовжиться протистояння Наталі Могилевської та Наді Дорофєєвої вже як зіркових тренерів вокального проекту.

Залиште свій коментар

Вибір редакції