Настя Приходько на Луганщині хором з українцями співала хіти Цоя

Українські артисти продовжують їздити Сходом України з туром "Підтримаємо своїх".

Учасники туру "Підтримаємо своїх" Настя Приходько, Тоня Матвієнко, Арсен Мірзоян та багато інших вирушили у третю фазу, яка триватиме із 15 до 19 серпня.

Розпочався тур концертом у місті Сватове, яке відоме тим, що жителі міста зібравшись у громаду не пустили сепаратистів на свою територію.

На центральній площі, де проходив концерт, зібралось кілька тисяч місцевих жителів. Більшість із них були у вишиванках та з прапорами України, а дітки у футболках з тризубами та жовто-блакитними кульками.

Тоня Матвієнко одразу ж захопила глядачів лірикою, за що отримала букети квітів. Арсен Мірзоян вразив людей своєю новою піснею "Край землі", яку написав під враженням від подій, що зараз відбуваються в Україні.

Закривала концерт Анастасія Приходько. Вона влаштувала справжній хор з кількатисячною аудиторією на площі.

"Коли ми збирались їхати у цей тур по зоні АТО, звичайно, було страшно. Нас попереджали, що ми повинні стежити за безпекою, проводили інструктаж. Але коли ми приїхали в Сватове, то люди виявились дуже привітними. Місто здивувало чистими вулицями, красивими людьми. Для мене це був один із найкращих концертів у турі. Разом із глядачами співали акапельно пісню "Кукушка" Віктора Цоя. Говорили один одному "Слава Україні". Місто настільки вразило своїм спокоєм та приємною енергетикою, що після концерту ми сиділи на стадіоні та співали пісні під гітару", - поділилася враженнями Приходько.

Нагадаємо, у кінці липня Приходько розплакалася на концерті, присвяченому бійцям Нацгвардії.

Слідкуйте за нашими новинами у соцмережі vk.com/tsnglamur

Повʼязані теми:

Наступна публікація