Наталія Могилевська розсекретила, на скільки кіло погладшала

Наталія Могилевська розсекретила, на скільки кіло погладшала

Фото: instagram.com/nataliya_mogilevskaya

Артистка пообіцяла позбутися зайвої ваги до серпня.

Відома українська співачка Наталія Могилевська, яка не так давно поділилася рецептом свого сніданку, зізналася, що набрала зайву вагу.

Так, в ефірі програми "Ранок з Україною" артистка розповіла, що погладшала на 10 кілограмів. Знаменитість вирішила оголосити про це публічно, аби мати мотивацію схуднути.

"Все так змінилося, що коли ми зустрічаємося з колегами, перш за все запитуємо одне одного: "Скільки набрали за локдаун?" Це постійна тема для обговорення! Сьогодні я відверто зізнаюся - у мене десять зайвих кіло. Таку проблему зараз має чи не кожна людина, тому я пропоную зробити марафон і підключити до цього тренера і дієтолога. Я роблю це публічно, тому що розумію, що інакше ніколи не схудну, а якщо пообіцяю і не зроблю - мені буде дуже соромно", – заявила зірка.

Також Могилевська обмежила себе у часі та вирішила позбутися зайвого до свого дня народження, який вже за два місяці, 2 серпня. У цей день співачка має вбратися у свою ефектну концертну сукню, яка наразі замала.

Нагадаємо, нещодавно Наталія Могилевська розповіла про свою найефективнішу дієту. Також артистка поділилася своїм раціоном харчування.

Наступна публікація