Ніжна Альона Вінницька позувала у розкішних сукнях модному глянцю

Дата публікації
Перегляди
1661

Екс-"ВІА Гра" прикрасила сторінки TOUCH Magazine.

Колишня учасниця гурту "ВІА Гра", співачка Альона Вінницька, яка підтвердила довготривалість стосунків Брежнєвої та Меладзе, знялася у вишуканій фотосесії.

Так, артистка стала окрасою нового випуску видання TOUCH Magazine. На сторінках журналу Альона постає у розкішних дизайнерських сукнях, які чудово підкреслили її струнку фігуру.

В інтерв'ю глянцю Вінницька пожалілася на журналістів, які мало цікавляться її світоглядом.

"Є маса речей, якими я цікавлюся, але журналісти мене про це не питають. Мене дуже рідко запитують про йогу, якою я займаюся вже майже другий рік, і про все, що з цим пов'язано, - про мої внутрішні переживання. Ці речі мене цікавлять", - зауважила співачка.

Також Альона поділилася, що останні чотири роки приділяє увагу правильному харчуванню.

"Дуже мало запитують взагалі про якийсь світогляд, і навіть дивуються, коли я сама про це говорю. Скажімо, про те, як я ставлюся в цілому до ситуації на планеті. Тому що я вважаю себе космополітом… Дуже мало запитань про харчування, - я вивчаю це питання вже протягом 4-х років…" - зізналася Вінницька.

Нагадаємо, у травні Альона Вінницька нагадала про себе драйвовим хітом про кохання. Співачка представила нову пісню після  затяжного періоду "мовчання".