Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Офіційно: стало відомо, де відбудеться "Євробачення-2019"

Конкурс організують таки у Ізраїлі.

Попри бойкот митців, які виступили проти проведення "Євробачення-2019" у Ізраїлі, конкурс таки відбудеться у країні.

Щойно організатори пісенного змагання повідомили, що конкурс відбудеться у Тель-Авіві - Яффа в Ізраїльському Центрі Торгових Ярмарок і Виставок. Дати проведення "Євробачення-2019" –14-16-18 травня.

Євробачення-2019_2
eurovision.tv

Також за повідомленням Європейського Мовного Союзу, основною конкурсною ареною стане другий павільйон Центру ярмарок, побудований 2015 року.

Євробачення-2019_1
eurovision.tv
Центр ярмарок

Виставкові зали у другому павільйоні мають сумарну площу близько 6470 кв.м (що приблизно дорівнює одному другому павільйону МВЦ в Києві) з висотою 17,50 м (максимальна висота МВЦ була 25 м.) Без використання колон.

Максимальна місткість залу становить близько 10 тисяч глядачів, але під потреби "Євробачення" вона буде безумовно нижчою.

Нагадаємо, що після перемоги Нетти Барзілай на "Євробаченні-2018" у Лісабоні, навколо проведення конкурсу у Ізраїлі постійно точилися суперечки. Спочатку говорили, що конкурс може взагалі не відбутися через нестачу фінансування. Пізніше Нетту звинуватили у плагіаті. Мовляв її трек Тоу вже надто нагадує пісню рок-гурту The White Stripes Seven Nation Army.

Залиште свій коментар

Вибір редакції