"Океан Ельзи" відіграє безкоштовний концерт у Львові

"Океан Ельзи" відіграє безкоштовний концерт у Львові

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Океан Ельзи" відіграє безкоштовний концерт у Львові

facebook.com/okeanelzyofficial

Виступ приурочений до ювілею Львівського університету.

Цього року одному з найкращих закладів вищої освіти України - Львівському національному університету імені Івана Франка - виповнюється 360 років.

За ініціативи Святослава Вакарчука, лідера гурту "Океан Ельзи" та випускника університету, 18 вересня у Львові на площі коло університету відбудеться великий, безкоштовний концерт колективу.

Цього року нашій Alma Mater 360 років. Це дуже поважна дата. Не зробити на таку дату щось особливе було б просто неможливо. І я вирішив подарувати рідному університету те, у що по вуха закохався, будучи його студентом - музику. Поговорив з хлопцями з групи - всі за. Тому щасливо повідомляю: 18 вересня у Львові на спеціальній сцені перед головним корпусом універу відбудеться концерт групи "Океан Ельзи". Запрошуємо львів'ян та гостей міста. Приходьте! Це буде крутий концерт!" – пообіцяв Вакарчук.

Сама будівля університету стане частиною сцени: на неї буде спроектована спеціальна світлова програма від литовського гуру світлових та концертних інсталяцій Арвідаса Буінаускаса.

Концерт запланований до проведення  18 вересня, субота, 20:00. Львів, площа коло університету. Вхід вільний.

Нагадаємо, що не так давно у житті фронтмена гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука відбулася радісна подія. 46-річний музикант вперше став батьком.

Наступна публікація