Ольга Фреймут прокоментувала резонансне відео її майбутньої інспекції

Ольга Фреймут прокоментувала резонансне відео її майбутньої інспекції

Фреймут розповіла, які готує провокації в третьому сезоні проекту / Фото: прес-служба каналу "1+1"

У соцмережах вже з'явилися перші відеоматеріали свідків нових інспекцій.

Знімальна група проекту "Інспектор Фреймут" розпочала роботу над третім сезоном програми.

Традиційно, з кожним сезоном проект розширює спектр інспекцій і пропонує глядачам наболілі теми для обговорення.

У соцмережах вже з'явилися перші фото - і відеоматеріали свідків нових інспекцій. Резонанс в Інтернеті викликав візит Ольги Фреймут у містечко дитячих професій KidsWill в торговому центрі "Арт-молл".

На відеоматеріалах видно, як підліток близько години сидить на території дитячого містечка з алкогольним напоєм у руках, але охорона ніяк на це не реагує.

"Мета провокації, яку провела наша команда на території містечка дитячих професій KidsWill, полягала не у тому, щоб неповнолітня дитина принесла алкогольний напій на територію дитячого розважального центру, а в тому, щоб побачити, як швидко охорона відреагує на дії маленького відвідувача. Протягом години дитина відкрито сиділа з пляшкою з-під пива у руках, але жоден охоронець не підійшов. Мета цього експерименту - виявити недбалість охорони дитячого розважального центру, який позиціонує себе, як безпечне місце для дітей. На жаль, є факт недбалості. Проект "Інспектор Фреймут" використовує під час інспекцій провокації, таємних покупців і таємних агентів – це не є прихованою інформацією. Адже іноді тільки таким шляхом можна встановити істину", - заявила ведуча Ольга Фреймут.

Подробиці цієї перевірки телеглядачі побачать вже восени у новому сезоні програми "Інспектор Фреймут".

Нагадаємо, що "Інспектор Фреймут" знову перевірить українські супермаркети.

Наступна публікація