Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Ольга Фреймут заколисує дитину, а Дмитро Комаров підкорює гірські вершини під пісні "Океану Ельзи"

Зірки каналу "1+1" розповіли, що для них значить музика культових "океанів".

24 серпня о 22:45, у День Незалежності України, глядачі телеканалу "1+1" побачать спеціальний проект "Океан Ельзи. Без меж" - телеверсію концерту гурту в Дніпрі у рамках "Світового туру 2016-2017".

Супроводжувати концертні номери "Океана Ельзи" у телеверсії будуть сюжети про знаменитих і звичайних, маленьких і дорослих українців, які живуть на Заході та Сході, а також в інших країнах світу, чиє життя змінила творчість гурту.

Багато з них поділяться особистими історіями про те, як разом з музикою гурту, який є майже ровесником незалежності, змінювалася не тільки країна, але й життя нового покоління незалежних українців.

Ведуча нового проекту "Новий Інспектор Фреймут.Міста" Ольга Фреймут у святковому ролику розповіла, яке значення для неї та її родини мають пісні "Океану Ельзи":

"Океан Ельзи" – це ж ровесник незалежності! На піснях цього гурту виросли мільйони. Я теж свою доньку Злату заколисувала під пісню "Така, як ти". Разом з "Океаном Ельзи" ми плачемо, сумуємо, віримо, сподіваємося і живемо", - сказала Ольга.

Ведучий проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров поділився, у яких екстремальних ситуаціях пісні гурту надихали його:

"Для мене "Океан Ельзи" - не просто музика. Це той супутник, який веде мене в ескпедиціях найвіддаленішими куточками планети, допомагає півроку бути далеко від дому. Під цю музику я проїхав джунглі Камбоджі, Індії, Лаосу, пройшов савани Кенії, Танзанії, Ефіопії, пробирався через тропічні ліси Мексики і Болівії, а ще йшов до Евересту, де ми були в буквальному сенсі "на межі". Коли ми піднімалися на тренувальну вершину Айленд-пік на 6200 метрів, проходили сходами над 100-метровими тріщинами і були за крок від смерті, я часто говорив: "Я не здамся без бою", - розповідає Дмитро Комаров.

Концерт ОЕ до Дня Нелазежності_1
прес-служба каналу "1+1"

Користувачі соцмереж також емоційно відреагували на відверті зізнання телеведучих та поділилися своїми думками, щодо творчості гурту "Океан Ельзи":

"Не знаю чому, але пісні гурту "Океан Ельзи", чарівні:)", "Кожна пісня ОЕ підходить до певного моменту мого життя", "Мене пісня "Така як ти" кожного ранку будить на роботу", "Мій хлопчик, якому 10 місяців, повзе з іншої кімнати, щоб почути пісню зі святкового концерту гурту на день Незалежності".

Концерт ОЕ до Дня Нелазежності_4
прес-служба каналу "1+1"

Нагадаємо, унікальну відеографіку та незвичайні спецефекти, які прикрашатимуть проект "Океан Ельзи. Без меж", можна буде побачити тільки в телеверсії саме у День Незалежності України. Виробництвом спецпроекту до Дня Незалежності займається "1+1 Продакшн".

Концерт ОЕ до Дня Нелазежності_5
прес-служба каналу "1+1"

Окрім того, мільйони українців, які святкуватимуть з телеканалом "1+1" ювілей Незалежності нашої країни, побачать унікальне документальне розслідування власного виробництва "Україна.Повернення своєї історії", спеціальні випуски ТСН та фільми.

Святкуймо 25-річчя Незалежності України разом!

Залиште свій коментар

Вибір редакції