Ольга Сумська прокоментувала секс-скандал навколо фотографа Ктиторчука
Фотограф не раз пропонував зірці знятися у нього.

Українська акторка Ольга Сумська прокоментувала скандал, який розгорівся навколо одіозного фотографа Олександра Ктиторчука.
Зірка кіно та серіалів зауважила, що Ктиторчук не раз пропонував їй знятися у нього оголеною, однак вона так і не наважилася, чому зараз дуже рада. Про це Сумська розповіла у програмі "Зірковий шлях".
Він фотографував багатьох наших зірок оголених. Але я якось не насмілилася і слава богу. Але я ще тоді зазначила, що він небайдужий до оголеного формату. Я бачила, що в нього знімаються юні дівчата і ще тоді подумала, як же ж вони погоджуються. А тут він знімав порно з неповнолітніми дітьми. Я не знаю нюансів, але в голові не вкладається просто
Зазначимо, що декілька днів тому Святошинський районний суд Києва обрав відомому фотографу Олександру Ктиторчуку запобіжний захід - два місяці за ґратами без права на заставу. У прокуратурі кажуть, що чоловік розбещував та ґвалтував неповнолітніх. Засідання в справі 56-річного фотографа зробили закритим. Наразі слідство триває.
Відео Поліцейські затримали відомого в Україні фотографа, за підозрою у розбещенні неповнолітніх
Відомого в Україні фотографа підозрюють у педофілії. Поліцейські затримали його у фотостудії у Київській області. Начебто 56-річний чоловік, у якого замовляли фотосети чимало зірок вітчизняного шоу-бізнесу - вже 3 роки розбещує дівчаток. За версією копів, востаннє його жертвою стала 15-річна киянка. Він закидав підлітка компліментами, запросив на фотосесію, а потім змусив до сексу. Слідчі твердять - за схожим сценарієм чоловік діяв і з іншими неповнолітніми. Нині фотограф під домашнім арештом. Якщо провину доведуть, йому загрожує до 5 років в`язниці.

Нагадаємо, що днями жертва відомого українського фотографа Ктиторчука розповіла, як він її зґвалтував у 17 років. Дівчина поділилася, як фотограф вмовив її роздягнутися.