Британка покаталась голяка Лондоном задля запобігання самогубствам

Її акція не залишилась без уваги.

Мешканка Лондона Керрі Барнс проїхалась рідним містом голяка на велосипеді, щоб привернути увагу до проблеми самогубств і зібрати кошти для фонду MIND, що займається проблемами психічного здоров'я та запобіганням суїцидів.

Про акції дівчини повідомляє видання LADBible.

Керрі сама втратила двоюрідну сестру, бо та наклала на себе руки, а коли дівчина дізналась приголомшливу статистику, то вирішила, що мусить щось зробити. Її сусід по кімнаті тоді жартома запропонував їй прокотитися Лондоном на велосипеді голяка, і дівчина вирішила, що це хороша ідея.

Друзі та сім'я Барнс спочатку визнали план божевільним, але все ж її підтримали. Готувалась до свого марафону дівчина завдяки холодному душу, але користі було з того не багато. «Чорт забирай, було холодно!» - описала Барнс свої враження від акції.

гола британка / Фото: Theladbible

Ідея дівчини добре спрацювала, її підтримали всі, хто зустрічав. «На Даунінг-стріт поліціянтка верхи на коні навіть погрожувала мотоциклістові, коли він дістав свій телефон, щоб зробити знімок», - поділилася враженнями Барнс.

До того ж їй вдалося вже зібрати сім тисяч фунтів для фонду. Тепер, коли її вчинок набув розголосу не лише у рідному місті, але й у різних країнах світі, дівчина сподівається, що вдасться назбирати ще більше. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація